Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ trussing aluminium ] αγώνας 461 προϊόντα.
TUV το σκηνικό φως στέκεται τα ζευκτόντα Φ 50×3 χιλ. μετάλλων λαμπτήρων ζευκτόντων φωτισμού αλουμινίου
| Τύπος: | Σκάλα, τρίγωνο, τετράγωνο, κύκλος |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6082 |
| Χρώμα: | Φυσικό αργίλιο |
Εξαγωνικό οκτάγωνο τετραγωνικό κυκλικό αργίλιο 300X300 χιλ. ζευκτόντων για τη συναυλία
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 300 X300 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
| Κυκλικό μήκος: | 4 - 12 μέτρα |
Αλουμινίου στόχου θέσεων ζευκτόντων των οδηγήσεων οθόνης μικρή μέση στάση φωτισμού στόχου μετα
| Υλικό ζευκτόντων: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
| Λειτουργία: | Κρεμώντας οθόνη των οδηγήσεων, ομιλητής arrey γραμμών και ύφασμα υποβάθρου |
Αλουμινίου στόχου των μετα οδηγήσεων ζευκτόντων οθόνης μικρή μέση στάση φωτισμού στόχου μετα
| Υλικό ζευκτόντων: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
| Λειτουργία: | Κρεμώντας οθόνη των οδηγήσεων, ομιλητής arrey γραμμών και ύφασμα υποβάθρου |
Ασημένιος ανθεκτικός ομιλητής αλουμινίου που διπλώνει το ζευκτόν για την έκθεση διαφήμισης
| Χρήση: | Γεγονός, έκθεση γαμήλιας διαφήμισης |
|---|---|
| Υπηρεσία: | 24 ώρες |
| Χρώμα: | ασήμι ή cOem |
Το κυκλικό Cabaret ζευκτόντων αργιλίου τετραγωνικό αστέρι διαμόρφωσε πέντε γωνίες/μορφή καρδιών
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 300 X300 χιλ. |
| Κυκλικό μήκος: | 4 - 12 μέτρα |
Το Κόμμα αμπαρώνει το κυκλικό αργίλιο ζευκτόντων για τη συναυλία/Cabaret το αστέρι διαμόρφωσε πέντε γωνίες
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 300 X300 χιλ. |
| Κυκλικό μήκος: | 4 - 12 μέτρα |
Στέγες σκηνικών κυκλικές ζευκτόντων αργιλίου τόξων γεγονότων 290x290 χιλ. 6kg ανά μετρητή
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 290 X290 χιλ. |
| Κυκλικό μήκος: | 4 - 12 μέτρα |
520x470 πτυσσόμενη διάμετρος Ø60mm ζευκτόντων αργιλίου χιλ./ζευκτόντων βυσμάτων τριγώνων
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Μορφή ζευκτόντων: | τρίγωνο |
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 520x470mm |
520x950 πτυσσόμενο τρίγωνο 1055kg ζευκτόντων αργιλίου χιλ. - βάρος φόρτωσης 1898kg
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Μορφή ζευκτόντων: | τρίγωνο |
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 520x950mm |


