Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ trussing aluminium ] αγώνας 461 προϊόντα.
Άσπρο τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου φωτισμού για το κυκλικό ζευκτόν φραγμών
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μορφή ζευκτόντων: | Τετράγωνο/τρίγωνο |
| Κυκλικό μήκος: | 4 - 12 μέτρα |
Ζευκτόν σκηνών αλουμινίου κόμματος συναυλίας/ζευκτόν 287 βυσμάτων * 287 τετραγωνικός χιλ. που διαμορφώνεται
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μήκος: | 2m10m |
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινο, άσπρο |
Σκηνικό ζευκτόν αλουμινίου μορφής βυσμάτων κυκλικό ανώμαλο για το εσωτερικό/υπαίθριο γεγονός
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Κυκλικό μήκος: | 4 - 12 μέτρα |
| Χρώμα: | ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινος |
Ζευκτόν αργιλίου σκηνών PVC πλαισίων στεγών δομών
| μοντέλο: | σκηνή |
|---|---|
| Υπηρεσία: | 24 ώρες |
| Χρώμα: | Ασήμι ή cOem |
Παχύ τετράγωνο που διπλώνει το σύστημα δεσίματος σκηνικών ζευκτόντων 600x1200 χιλ. για το εσωτερικό Κόμμα βραδιού
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Μορφή ζευκτόντων: | Πλατεία |
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 600x1200mm |
Το υπαίθριο τριγωνικό διπλώνοντας ζευκτόν προσάρμοσε τη γρήγορη εγκατάσταση πάχους 4mm
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 520x950mm, 520x470mm |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
| Πάχος του ζευκτόντος: | 4 mm |
600x1200 χιλ. που διπλώνει το ζευκτόν
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Μορφή ζευκτόντων: | Πλατεία |
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 600x1200mm |
6082-T6 ζευκτόν αργιλίου που διπλώνει το βαρέων καθηκόντων πτυσσόμενο ζευκτόν 520 X 470mm ζευκτόντων κιβωτίων
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Μορφή ζευκτόντων: | Τετράγωνο, τρίγωνο |
| Ειδικότητα: | Κρεμώντας οθόνη των οδηγήσεων, ομιλητής και ύφασμα υποβάθρου |
Βαρέων καθηκόντων τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου 12 ίντσας, βύσμα αργιλίου 6082-T6/ζευκτόν 300mm κύκλων μπουλονιών
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 300 X300 χιλ. |
| Κυκλικό μήκος: | 4 - 12 μέτρα |
Το ελαφρύ αλουμίνιο έκθεσης προγράμματος καθήκοντος δένει τη σύνδεση βιδών
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6082 |
| Σχήμα: | Στενόμακρος, τετραγωνικός, στρογγυλός |


