Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ trussing aluminium ] αγώνας 461 προϊόντα.
Διπλώνοντας το βαρέων καθηκόντων διπλώνοντας βύσμα 19.8 X 39.4 ζευκτόντων ζευκτόντων κιβωτίων
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Μορφή ζευκτόντων: | Τετράγωνο, τρίγωνο |
| Ειδικότητα: | Κρεμώντας οθόνη των οδηγήσεων, ομιλητής και ύφασμα υποβάθρου |
Ελαφρύ αργίλιο γεγονότων που διπλώνει τη στέγη ζευκτόντων 0.5m - 4m για το υπαίθριο στάδιο
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Μορφή ζευκτόντων: | Τετράγωνο, τρίγωνο |
| Ειδικότητα: | Κρεμώντας οθόνη των οδηγήσεων, ομιλητής και ύφασμα υποβάθρου |
Αργίλιο που διπλώνει το στάδιο που διπλώνει το ελαφρύ 0.5m4m υπαίθριο στάδιο στεγών ζευκτόντων
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Μορφή ζευκτόντων: | Τετράγωνο, τρίγωνο |
| Ειδικότητα: | Κρεμώντας οθόνη των οδηγήσεων, ομιλητής και ύφασμα υποβάθρου |
Σφιγκτήρας Γ αλουμινίου σκηνικού εξοπλισμού
| εφαρμογή: | Κρεμώντας οδηγήσεων, ομιλητής, φωτισμός |
|---|---|
| Μέγεθος: | 50 mm |
| Υλικό: | αργίλιο 6082 T6 |
Μια στάση 400x400 χιλ. Τ ομιλητών παρουσιάζει ζευκτόντα αλουμινίου που φορτώνουν 500kg 12m
| Όνομα Προϊόντος: | LEDIKA |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | TUV |
| Μέγεθος: | Ύψος 6 (μπορεί να προσαρμοστεί) |
Η ρόδινη/άσπρη κυκλική καρδιά βυσμάτων γαμήλιων ζευκτόντων διαμόρφωσε 4 - 6 μέρη
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 300 X300 χιλ. |
Πάχος οθόνης 6x8 μ 3mm των υπαίθριων διαφήμισης αργιλίου στόχου μετα οδηγήσεων ζευκτόντων
| Υλικό ζευκτόντων: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Μέγεθος του κύριου σωλήνα: | Διάμετρος 50mm, πάχος 3mm |
| Λειτουργία: | Κρεμώντας οθόνη των οδηγήσεων, ομιλητής arrey γραμμών και ύφασμα υποβάθρου |
7M ο στόχος αργιλίου ταχυδρομεί το υπαίθριο σύστημα φωτισμού δεσίματος του DJ συστημάτων ζευκτόντων σκηνικού φωτισμού
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Πρότυπο: | TUV, ISO9001, CE |
| Σύνδεση: | Μπουλόνι ή βύσμα |
Εξαρτήματα 25mm ζευκτόντων σφιγκτηρών αλουμινίου για την ένωση του φωτισμού ομιλητών των οδηγήσεων
| Υλικό: | αργίλιο 6082 T6 |
|---|---|
| Πάχος: | 37mm |
| εφαρμογή: | Κρεμώντας οδηγήσεων, ομιλητής, φωτισμός |
Το αντιδιαβρωτικά διπλώνοντας εσωτερικά κόμμα/το εμπόριο ζευκτόντων/παρουσιάζει δέσιμο αργιλίου
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Μορφή ζευκτόντων: | Τετράγωνο, τριγωνικό |
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 600x1200mm |


