Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ trussing aluminium ] αγώνας 461 προϊόντα.
Cabaret γαμήλιων γεγονότων κόμματος ζευκτόντων αργιλίου ανώμαλος κύκλος αστεριών που διαμορφώνεται
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 300 X300 χιλ. |
| Κυκλικό μήκος: | 4 - 12 μέτρα |
Τετραγωνικό προσαρμοσμένο ζευκτόν χρώμα αργιλίου μορφής επιστολών ανώμαλο για τα γεγονότα
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | Σύμφωνα με το αίτημά σας |
| Σχήμα: | Αστέρι, μορφή καρδιών, ανώμαλη μορφή (που προσαρμόζεται) |
Το κυκλικό ζευκτόν αργιλίου μπουλονιών κόμματος για Cabaret συναυλίας το αστέρι διαμόρφωσε πέντε γωνίες
| Διαμορφώστε το αριθ.: | TRS287 |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082/6061-T6 |
| Μέγεθος ζευκτόντων:: | 287*287 χιλ. |
Το ζευκτόν φωτισμού αργιλίου συναυλίας cOem συγκεντρώνει γρήγορα
| Διαμορφώστε το αριθ.: | SQS290 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082-T6/6061-T6 |
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
Τετραγωνικό ζευκτόν τέσσερα αργιλίου μπουλονιών γρήγορη εγκατάσταση γωνιών 300x300 χιλ. τρόπων
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Τμήμα ζευκτόντων: | 300x 300mm |
| Μήκος: | 0.5M |
36Meter βαρύ διπλώνοντας ζευκτόν 520x950mm δέσιμο αργιλίου τριγώνων
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 520x950mm |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
| Βύσμα: | Διάμετρος Ø60mm |
Αυτοκινήτων ασήμι ζευκτόντων εκθέσεων διπλώνοντας γρήγορα ανώτατη έκταση TUV 20m - 36m
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινο, ή προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 520x470mm, 520x950mm, 600x1200mm |
Μπουλονιών κύκλων καμμμένος φωτισμός αργιλίου τριγώνων ζευκτόντων αργιλίου τετραγωνικός
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μορφή ζευκτόντων: | Τετράγωνο/τρίγωνο |
| Κυκλικό μήκος: | 4 - 12 μέτρα |
Ανθεκτικό ασήμι δεσίματος σκηνών συναυλίας σύνδεσης μπουλονιών ζευκτόντων αργιλίου τετραγωνικό
| Connector: | βίδα μπουλονιών |
|---|---|
| συσκευασία: | Χαρτοκιβώτιο πλαίσιο |
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
Τετραγωνικό σύστημα ζευκτόντων φωτισμού κιβωτίων ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου 6061 για την απόδοση
| Διαμορφώστε το αριθ.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082-T6/6061-T6 |
| Μορφή: | Κύκλος |


