Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ trussing aluminium ] αγώνας 461 προϊόντα.
Τετραγωνικό αργίλιο διαμορφωμένο Λ 410×410 χιλ. ζευκτόντων βιδών του Thomas ελαφρύ
| Κώδικας: | SQB410A |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
| Τμήμα ζευκτόντων: | 410 X 410mm |
Μετα ζευκτόν στόχου σκηνικού δεσίματος τριγώνων αργιλίου υπαίθριο για τον κύριο σωλήνα 50×3 χιλ. τελετής
| Υλικό ζευκτόντων: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Μορφή ζευκτόντων: | Τετράγωνο, τρίγωνο |
| Χρήση: | Κρεμώντας οθόνη των οδηγήσεων, ομιλητής arrey γραμμών και ύφασμα υποβάθρου |
1x1 σκηνικό ζευκτόν αργιλίου επίδειξης ποδιών για τα εσωτερικά υπαίθρια γεγονότα
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Τμήμα ζευκτόντων: | 1x1 πόδια |
| Μήκος: | 2- 13 πόδια |
Σφαιρικό βυσμάτων διεθνές αργίλιο 6082 δεσίματος ζευκτόντων τοξοειδές
| Υλικό: | Διεθνές αργίλιο 6082 |
|---|---|
| Σχήμα: | Τοξοειδής |
| Χρώμα: | Ασήμι, κόκκινο, ο Μαύρος, ή προσαρμοσμένος |
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου συστημάτων σκηνικών ζευκτόντων για το υπαίθριο μήκος κομμάτων 0,5 - 4m
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 400 X 400mm |
| Μήκος: | 0.5M-4M |
Οδηγήσεων οθόνης στόχου μετα ζευκτόντων στάση φωτισμού στόχου μετα για το τραγουδώντας στάδιο φραγμών σαλονιών
| Υλικό ζευκτόντων: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
| Λειτουργία: | Κρεμώντας οθόνη των οδηγήσεων, ομιλητής arrey γραμμών και ύφασμα υποβάθρου |
Πτυσσόμενο ζευκτόν πλαισίων αργιλίου πιάτων πάγκων εργασίας Protable T6
| Υλικό: | Αργίλιο 6082 T6 |
|---|---|
| Χρώμα: | Ο Μαύρος, ασήμι |
| Συσκευασία: | Τσάντα χαρτοκιβωτίων ή φυσαλίδων |
Το διεθνές ζευκτόν σκηνικών στεγών συνήθειας εύκολο εγκαθιστά το αργίλιο που η ελαφριά έκθεση στάσεων ευρέως παρουσιάζει
| Υλικό: | Διεθνές αργίλιο 6082 |
|---|---|
| Μορφή ζευκτόντων: | Τετράγωνο, στενόμακρο, τρίγωνο |
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 2871000mm |
Το περιστρεφόμενο κυκλικό δέσιμο αργιλίου ζευκτόντων κρεμά τη στέγη - θόλοι/σφαίρες 8 μέρη
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 300 X300 χιλ. |
| Κυκλικό μήκος: | 18 μέτρα |


