Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ trussing aluminium ] αγώνας 461 προϊόντα.
Ανυψωτικό τμήμα ζευκτόντων συστημάτων τοπ
| εφαρμογή: | Κρεμώντας οδηγήσεων, ομιλητής, φωτισμός |
|---|---|
| Μέγεθος: | 50 mm |
| Υλικό: | αργίλιο 6082 T6 |
Φωτισμός TRB287mm-387mm σκηνικών ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου τριγώνων
| Σύνδεση:: | Αργίλιο που καλύπτεται |
|---|---|
| Βάρος: | 6kg ανά μετρητή |
| Τύπος: | Μπουλόνι |
Μαύρη κόκκινη ασημένια 250mm ελαφριά 43×3 χιλ. ζευκτόντων αργιλίου τετραγωνική υψηλή φόρτωση μπουλονιών
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 250x 250 χιλ. |
| Μήκος: | 0.5M-4M |
τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου πάχους 3mm, «ζευκτόν κιβωτίων βιδών 16 για το φωτισμό
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 400 X 400mm |
| Μήκος: | 0.5M-4M |
Ο ελαφρύς περιστρεφόμενος κύκλος διαμόρφωσε τα ζευκτόντα αργιλίου για το γεγονός/τη λέσχη/μεγάλος παρουσιάζει
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Τμήμα ζευκτόντων: | 300*300 |
| Σχήμα: | κύκλος |
Ανθεκτικό 6082 T6 αργιλίου βυσμάτων ζευκτόν 450mm έκθεσης ζευκτόντων εσωτερικό * 450mm
| Υλικό: | αργίλιο 6082 T6 |
|---|---|
| Λογότυπο: | LEDIKA |
| Χρώμα: | Το ασήμι, ο Μαύρος, ή |
Δομή 6082 πάγκων ζευκτόντων στρώματος πύργος ικριωμάτων ζωγραφικής σκαλών εργασίας αργιλίου
| Πρότυπος αριθμός:: | WB |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας、 αργιλίου 6082-T6 |
| Χρώμα: | Μαύρος, ασημένιος, ή προσαρμοσμένος |
Φορητή Πλατφόρμα Σκηνής Οθόνης Εξωτερικής Σκηνής Αλουμινίου με ρυθμιζόμενα πόδια
| εξαρτήματα: | Πλαίσιο & σκηνικό πάνελ |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Υλικό πάνελ: | Πάνελ υψηλής στεγανοποίησης/πλεξιγκλάς |
Γεγονός 400mm 6082 T6 τετραγωνικός σωλήνας μπουλονιών 50×3 χιλ. ζευκτόντων αργιλίου 10kg ανά μετρητή
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 400 X 400mm |
| Μήκος: | 0.5M-4M |
Το μέταλλο που δένει την επίδειξη σκηνικών ζευκτόντων 450mm αυτόματη παρουσιάζει 18 μέτρα μέγιστης έκτασης
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 450mm |
| Μήκος: | 0.5M-4M |


