Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ trussing aluminium ] αγώνας 461 προϊόντα.
Το αστέρι διαμόρφωσε πέντε γωνίες 6082 ζευκτόν αργιλίου T6 για το κόμμα
| Διαμορφώστε το αριθ.: | TRS287 |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082/6061-T6 |
| Μέγεθος ζευκτόντων:: | 287*287 χιλ. |
22m/80 αργιλίου τετραγωνικών μπουλονιών ζευκτόντων πόδια σταδίων συστημάτων 450x600 χιλ. για το σχολείο
| Χρώμα: | ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινος |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
| εφαρμογή: | θάλαμος, έκθεση, συναυλία, σκηνή |
TRB300 ζευκτόν αργιλίου τριγώνων χρώματος για το θεματικό πάρκο 6082 για το υλικό 1M μήκος σωλήνων
| Σύνδεση:: | αργίλιο που καλύπτεται |
|---|---|
| Βάρος: | 6kg ανά μετρητή |
| Τύπος: | μπουλόνι |
Ασημένιο 6082 T6 σκηνικό ζευκτόν αργιλίου αργιλίου τριγωνικό τετραγωνικό για τα υπαίθρια γεγονότα
| Σύνδεση:: | αργίλιο που καλύπτεται |
|---|---|
| Βάρος: | 6kg ανά μετρητή |
| Τύπος: | μπουλόνι |
Δίπλωμα του πάγκου εργασίας Protable ζευκτόντων στρώματος αργιλίου λειτουργώντας πλατφορμών πάγκων βημάτων
| Υλικό: | αργίλιο 6082 T6 |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Ύψος: | 2 έως 12 μέτρο |
6082 φορητός διευθετήσιμος πάγκος εργασίας πλαισίων υλικών σκαλωσιάς αλουμινίου
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6 |
|---|---|
| Μέγεθος: | (W) 750X (Λ) 1800/2000/2500MM, (W) 1350X (Λ) 1800/2000/2500MM |
| Κύριος σωλήνας: | 50*4mm 50*3mm 50*2mm |
Το ασημένιο χρώματος περιστροφής σκηνικό ζευκτόν αργιλίου κύκλων τετραγωνικό για τον ανταγωνισμό/το μεγάλο γεγονός παρουσιάζει
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινο, κίτρινο |
| Σχήμα: | κύκλος |
Υπαίθριος διπλώνοντας χώρος στάθμευσης γεγονότος, 12m*18m, καμβάς, στέγη, αλουμίνιο
| μοντέλο: | σκηνή |
|---|---|
| Υπηρεσία: | 24 ώρες |
| Χρώμα: | Ασήμι ή cOem |
Ο μηχανοποιημένος περιστρεφόμενος φωτισμός ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου στέκεται μαύρο 1.5m 2m
| Σχήμα: | κύκλος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6 |
| Χρώμα: | Μαύρος/λευκό (εξοικειωμένοι) |
Αντιολισθητικός καιρός ζευκτόντων γεγονότος σκηνικών στεγών Scaffolded στρώματος ανθεκτικός
| Κανονική προδιαγραφή: | 1*2m 1.22*2.44m |
|---|---|
| Ύψος διαθέσιμο: | H0.8 - 1.2M |
| Χρήση: | Γεγονός, έκθεση γαμήλιας διαφήμισης |


