Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ trussing aluminium ] αγώνας 461 προϊόντα.
Protable που διπλώνει την κινητή πλατφόρμα αργιλίου πύργων ικριωμάτων επικονίασης ζωγραφικής
| Υλικό: | αργίλιο 6082 T6 |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Ύψος: | 2 έως 12 μέτρο |
Πτυσσόμενο εμπόδιο πλήθους κραμάτων αλουμινίου Remotable για την υπαίθρια συναυλία
| Βάρος: | 30 kg |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6 |
| Οριζόντια δύναμη: | 2000N |
Άσπρη σκηνή δομών αργιλίου θόλων με την επεξεργασία οξείδωσης επιφάνειας
| Αλουμίνιο: | ??????????? γαλβανισμένοι σωλήνες χάλυβα |
|---|---|
| Χρώμα: | άσπρος, κόκκινος, κίτρινος, προαιρετικός, άσπρος ή προσαρμοσμένος |
| Υφή: | Τοίχοι PVC, τοίχος ABS, τοίχος γυαλιού |
Σταθερή σκηνή 3*3m δομών αργιλίου για τις δραστηριότητες, στρατοπέδευση, έκθεση
| Αλουμίνιο: | Φως |
|---|---|
| Ύφασμα: | PVC και καμβάς |
| Τοπικός: | Προσαρμοσμένη |
30kg πτυσσόμενο εμπόδιο ελέγχου πλήθους βάρους 10cm ύψος
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | ο Μαύρος ή ασήμι |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χαρτοκιβώτιο με την ταινία |
πλατφόρμα αργιλίου πύργων ικριωμάτων επικονίασης ζωγραφικής 8M διπλώνοντας κινητή
| Διαμορφώστε το αριθ.: | Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο, χάλυβας |
| Χρώμα: | Μαύρος, ασημένιος, ή προσαρμοσμένος |
Ενιαίο σπίτι 20*30m σκηνών δομών αργιλίου στρώματος κινητό/σκηνών κόμματος έκτασης γαμήλιων
| Υλικά: | 6082 κράμα αλουμινίου T6 |
|---|---|
| Χρώμα: | ασήμι ή προσαρμοσμένος |
| Έκταση: | 4m~30m |
Στάδιο των μαύρων/ασημένιων Cuttable αργιλίου οδηγήσεων σκηνικών πλατφορμών οριζόντιων μετακινούμενων
| Μέγεθος: | L2000*W1200*H250mm () |
|---|---|
| Ύψος: | 0.6m |
| Τάση: | 380v 3 φάση |
Υπαίθριο οδόφραγμα αργιλίου Activety αδιάβροχο για όλες τις περιπτώσεις
| Όνομα προϊόντων: | Εμπόδιο ελέγχου πλήθους |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6061-T6/6082-T8 |
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
Στάδιο των μαύρων/ασημένιων αργιλίου σκηνικών πλατφορμών οδηγήσεων Cuttable οριζόντιων μετακινούμενων
| Μέγεθος: | L2000*W1200*H250mm () |
|---|---|
| Ύψος: | 0.6m |
| Τάση: | 380v 3 φάση |


