Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ trussing aluminium ] αγώνας 461 προϊόντα.
Φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου αποδοτικότητα ύψους 0,2 - 0.8m που διπλώνει το στάδιο
| Υλικό πλαισίων: | Αργίλιο 6082 T6 |
|---|---|
| Σύνδεση: | roue |
| Υλικό κοντραπλακέ: | Απόδειξη πυρκαγιάς και αντιολισθητικό επαγγελματικό σκηνικό κοντραπλακέ |
Αργιλίου στενών διαδρόμων κινητή πλατφόρμα σκηνών συναυλίας φορητή 1000mm ύψος
| Όνομα προϊόντων: | Στάδιο αργιλίου Κινητή σκηνή συναυλίας Φορητή σκηνική πλατφόρμα |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Υλικό επιτροπής: | Πίνακας πυρκαγιάς, πίνακας ολισθήσεων, γυαλί |
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους Eent χάλυβα Protable/πτυσσόμενο οδόφραγμα αργιλίου
| Χρήση: | Γεγονός, έκθεση γαμήλιας διαφήμισης |
|---|---|
| Υπηρεσία: | 24 ώρες |
| Χρώμα: | Ασήμι ή cOem |
Υπαίθρια σκηνή σφαιρών στρατοπέδευσης αδιάβροχη γεωδεσική μισή για την έκθεση
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 PVC |
|---|---|
| Χρώμα πλαισίων: | ασήμι, ο Μαύρος, που προσαρμόζεται |
| χρώμα PVC: | Άσπρος, κόκκινος, μπλε, κίτρινος, προσαρμοσμένος |
Πτυσσόμενη πλατφόρμα σκηνών αργιλίου ύψους 800mm για τη συναυλία
| Χρώμα της μετώπης:: | ασήμι ή cOem |
|---|---|
| Υλικό της μετώπης:: | Κράμα αργιλίου 6082-T6 |
| Όνομα προϊόντων: | σκηνική πλατφόρμα αργιλίου δίπλωμα του σταδίου |
Η φορητή διευθετήσιμη σκηνική πλατφόρμα αργιλίου παρουσιάζει δίπλωμα του σταδίου 18mm ο Μαύρος
| Υλικό φλογών: | Κράμα αργιλίου 6082-T6 |
|---|---|
| Υλικό κοντραπλακέ: | Απόδειξη πυρκαγιάς και αντιολισθητικό επαγγελματικό σκηνικό κοντραπλακέ |
| Ύψος: | 0.20.8m |
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου, υπαίθριο κινητό χάλυβα στάδιο πλαισίων Layher ξύλινο
| Μέγεθος: | 1*1m, 1*2m |
|---|---|
| Ύψος: | H0.2*-0.8m |
| Προϊόν: | SDK001 δίπλωμα του σταδίου |
Ωοειδής σωλήνας αργιλίου που διπλώνει τα εμπόδια ασφάλειας σκηνικού πλήθους που κλείνουν ή με την πόρτα
| Βάρος: | 30 kg |
|---|---|
| Οργάνωση: | Πτυσσόμενα |
| Οριζόντια δύναμη: | 2000N |
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου λειτουργώντας πάγκων για κατοικημένο
| Όνομα προϊόντων: | Δίπλωμα των υλικών σκαλωσιάς αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Τύπος: | Υλικά σκαλωσιάς, σκάλες |
Ασφάλειας αργιλίου υλικών σκαλωσιάς πύργων εύκολος πάγκων εργασίας που συγκεντρώνεται υπαίθριος
| Όνομα προϊόντων: | Δίπλωμα των υλικών σκαλωσιάς αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Τύπος: | Υλικά σκαλωσιάς, σκάλες |


