Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ trussing aluminium ] αγώνας 461 προϊόντα.
Κινητό ζευκτόν γεγονότος λειτουργώντας πάγκων επικονίασης πύργων ικριωμάτων ζωγραφικής με τις ρόδες
| Υλικό: | αργίλιο 6082 T6 |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Ύψος: | 2 έως 12 μέτρο |
TUV τετραγωνικό σύστημα δεσίματος στεγών τριγώνων ζευκτόντων αργιλίου 500mm - 4000mm
| Χρώμα: | Μαύρο, αργυροειδές ή αίτημα πελατών |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Εφαρμογή: | Συναυλία, έκθεση, γεγονότα, γάμος, κ.λπ. |
TUV τετραγωνικό σύστημα δεσίματος στεγών TrussTriangle αργιλίου 500mm - 4000mm
| μέγεθος σωλήνων: | 50*3mm |
|---|---|
| Βάρος: | 6kg ανά μετρητή |
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
Βύσμα 6082 T6 ελαφρύς κύκλος ακτίνων καθήκοντος ζευκτόντων τριγώνων αργιλίου
| Κοινός: | Βύσμα/μπουλόνι |
|---|---|
| Βάρος: | 6kg ανά μετρητή |
| Σχήμα: | Τετράγωνο/τρίγωνο |
Το πτυσσόμενο ζευκτόν 520mm*950mm εκθεμάτων βυσμάτων αργιλίου για το αυτοκίνητο παρουσιάζει
| εφαρμογή: | Βαρέων καθηκόντων πρόγραμμα |
|---|---|
| μοντέλο: | FT5295 |
| Γεγονότα: | Η έκθεση, αυτόματη παρουσιάζει |
Το τετραγωνικό αλουμίνιο 287/450/5276 μπουλόνι δένει τον κατακόρυφο υδροσωλήνα για τα διαφορετικά γεγονότα
| Connector: | βίδα μπουλονιών |
|---|---|
| συσκευασία: | Χαρτοκιβώτιο πλαίσιο |
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
Το ελαφρύ περιστρεφόμενο τετράγωνο ζευκτόντων αλουμινίου κύκλων για το γεγονός/η λέσχη/μεγάλος παρουσιάζει
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινο, κίτρινο |
| Σχήμα: | κύκλος |
Ευπροσάρμοστη έξυπνη συνδέοντας ένωση ζευκτόντων αλουμινίου τετραγωνική για τα υπαίθρια γεγονότα 6082
| Connector: | Βύσμα μπουλονιών |
|---|---|
| συσκευασία: | Χαρτοκιβώτιο πλαίσιο |
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
Υπαίθριο ανθεκτικό ζευκτόν 287mm βυσμάτων αργιλίου εξωτερικό δέσιμο αργιλίου γεγονότος
| Σύνδεση:: | αργίλιο που καλύπτεται |
|---|---|
| Βάρος: | 6kg ανά μετρητή |
| Τύπος: | Βύσμα |
Ζευκτόν σκηνικών στεγών Layher αργιλίου/προσαρμοσμένα μέρη υλικών σκαλωσιάς στρώματος
| Κανονική προδιαγραφή: | 1*2m 1.22*2.44m |
|---|---|
| Ύψος διαθέσιμο: | H0.8 - 1.2M |
| Χρήση: | Γεγονός, έκθεση γαμήλιας διαφήμισης |


