Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ trussing aluminium ] αγώνας 461 προϊόντα.
Εσωτερική ελαφριά ζευκτόντων στόχου μετα ξενοδοχείων διπλή σύνδεση στάσεων γαμήλιου αργιλίου ελαφριά
| Υλικό ζευκτόντων: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Σχήμα: | Ενιαία ή διπλή σύνδεση |
| Χρήση: | Κρεμώντας οθόνη των οδηγήσεων, ομιλητής arrey γραμμών και ύφασμα υποβάθρου |
3 μετα στάση 20m μέρη ζευκτόντων στόχου αργιλίου/ζευκτόντων ομιλητών σειράς γραμμών μεγαλύτερη έκταση
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 400x400mm, 387mmx387mm, 287x287mm |
| Κύριος σωλήνας ζευκτόντων: | Διάμετρος 50mm, πάχος 3mm |
400x400 χιλ. οργανώνοντας επιδείξεις εμπορικών εκθέσεων ζευκτόντων αργιλίου τετραγωνικές αλεξίπυρες
| Υλικό: | 6082 αργίλιο T6 |
|---|---|
| Τμήμα ζευκτόντων: | 400x 400 χιλ. |
| Μήκος: | 0.5m4m |
300x300 το τετραγωνικό σύστημα ζευκτόντων σκηνικού αργιλίου χιλ. αυτόματο παρουσιάζει επιδείξεις αλεξίπυρες
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Τμήμα ζευκτόντων: | 300x 300 χιλ. |
| Μήκος: | 0.5M-4M |
Οδηγήσεων οθόνης μικρή μέση στάση φωτισμού Goalpost ζευκτόντων στόχου μετα
| Υλικό ζευκτόντων: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
| Λειτουργία: | Κρεμώντας οθόνη των οδηγήσεων, ομιλητής arrey γραμμών και ύφασμα υποβάθρου |
Εσωτερικό συνεδρίασης Goalpost φωτισμού στάσεων σύστημα ζευκτόντων στόχου μετα
| Υλικό ζευκτόντων: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Σχήμα: | Ενιαία ή διπλή σύνδεση |
| Χρήση: | Κρεμώντας οθόνη των οδηγήσεων, ομιλητής arrey γραμμών και ύφασμα υποβάθρου |
τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου σκηνών 50*3mm για τα υπαίθρια γεγονότα, 3kg ανά μετρητή
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Τμήμα ζευκτόντων: | 300x 300 χιλ. |
| Μήκος: | 0.5M-4M |
Το αλεξίπυρο 300x300 χιλ. σύστημα ζευκτόντων μπουλονιών σκηνικού αργιλίου τετραγωνικό για τα γεγονότα παρουσιάζει
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Τμήμα ζευκτόντων: | 300x 300 χιλ. |
| Μήκος: | 0.5M-4M |
Ο ελαφρύς περιστρεφόμενος κύκλος διαμόρφωσε τα ζευκτόντα αργιλίου για το γεγονός/τη λέσχη/μεγάλος παρουσιάζει
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Τμήμα ζευκτόντων: | 300*300 |
| Σχήμα: | κύκλος |
Ηλεκτρικά τοπ εξαρτήματα ζευκτόντων τμημάτων για το φωτισμό του πύργου ανελκυστήρων
| εφαρμογή: | Κρεμώντας οδηγήσεων, ομιλητής, φωτισμός |
|---|---|
| Μέγεθος: | 50 mm |
| Υλικό: | αργίλιο 6082 T6 |


