Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ tuv aluminum stage platform ] αγώνας 136 προϊόντα.
Η κινητή σκηνική πλατφόρμα Diy αργιλίου για το Τ παρουσιάζει συνήθεια 1.22*2.44mm
| εξαρτήματα: | Πλαίσιο & σκηνικό πάνελ |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6 |
| Υλικό πάνελ: | Πάνελ υψηλής στεγανοποίησης/πλεξιγκλάς |
Υπαίθριος 6061 T6 φορητός ελαφρύς σκηνικών πλατφορμών αργιλίου ξύλινος
| Μέρη: | Επιτροπή πλαισίων & σταδίων |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Υλικό επιτροπής: | Υψηλός-η επιτροπή/το πλεξιγκλάς |
380v οδηγημένη σκηνική πλατφόρμα Cutable
| Μέγεθος: | L2000*W1200*H250mm () |
|---|---|
| Ύψος: | 0.6m |
| Τάση: | 380v 3 φάση |
Q195 χάλυβας που περιστρέφεται τη μηχανική οργανώνοντας διευθετήσιμη σκηνική πλατφόρμα πλατφορμών
| Υλικό: | Q195 χάλυβας |
|---|---|
| Μέγεθος: | L2000*W2000*H800/1200mm |
| Ύψος: | 0.61.2m |
Κόκκινο διπλώνοντας ζευκτόν σκηνικών στεγών σκηνικών πλατφορμών με τους διευθετήσιμους στυλοβάτες
| Μορφή ζευκτόντων: | Πτυσσόμενα |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινο ή cOem |
| Χρήση: | Γεγονός, έκθεση γαμήλιας διαφήμισης |
2019 πιό πρόσφατη δημοφιλής καλή ποιότητα ακρυλική σκηνική πλατφόρμα 0.8m ύψους
| Πλαίσιο Υλικό: | αργίλιο 6082 T6 |
|---|---|
| Σύνδεση: | Πτυσσόμενα |
| Υλικό κοντραπλακέ: | Απόδειξη πυρκαγιάς και αντιολισθητικό επαγγελματικό σκηνικό κοντραπλακέ |
ξύλινη σκηνική πλατφόρμα μήκους 400mm με τη δομή ζευκτόντων Ledika
| εξαρτήματα: | Πλαίσιο & σκηνικό πάνελ |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6 |
| Υλικό πάνελ: | Πάνελ υψηλής στεγανοποίησης/πλεξιγκλάς |
Το διευθετήσιμο στάδιο που περιστρέφεται τη μηχανική οργανώνοντας πλατφόρμα για το αυτοκίνητο παρουσιάζει χάλυβα Q195
| Υλικό: | Q195 χάλυβας |
|---|---|
| Ύψος: | 0.61.2m |
| Μέγεθος: | L2000*W2000*H800/1200mm |
Περιστρεφόμενη μηχανική οργανώνοντας διευθετήσιμη σκηνική πλατφόρμα χάλυβα πλατφορμών Q195
| Υλικό: | Q195 χάλυβας |
|---|---|
| Ύψος: | 0.61.2m |
| Μέγεθος: | L2000*W2000*H800/1200mm |
Κόκκινο που διπλώνει τη φορητή σκηνική πλατφόρμα αλουμινίου με τις ρόδες/τον αλεξίπυρο τάπητα
| Πλαίσιο Υλικό: | Χάλυβα |
|---|---|
| κόντρα πλακέ: | Αλεξίπυρο και αντιολισθητικό κοντραπλακέ professinal |
| Μεταφορά: | Ρόδες |


