Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ tuv aluminum stage platform ] αγώνας 136 προϊόντα.
Ζευκτόν στρώματος υλικών σκαλωσιάς φωτισμού αργιλίου, φορητό ζευκτόν σκηνικών πλατφορμών
| Κανονική προδιαγραφή: | 1*2m, 2*2m, 1.22*2.44m, 2.44*2.44m |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χαρτοκιβώτιο με την ταινία |
| Χρόνος παράδοσης: | 15 ημέρες μετά από έλαβε την κατάθεσή σας |
Σφαιρικό υπαίθριο σύστημα αψίδων ζευκτόντων βυσμάτων ζευκτόντων αργιλίου γεγονότος συναυλίας
| μοντέλο: | Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Χρήση: | ζευκτόν φωτισμού για τη διακόσμηση |
Πιό πρόσφατο καλύτερο ζευκτόν βυσμάτων ποιοτικού ελαφρύ αργιλίου, υπαίθρια απόδοση
| μοντέλο: | Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Χρήση: | ζευκτόν φωτισμού για τη διακόσμηση |
Υπαίθριο σύστημα ζευκτόντων Layher ανελκυστήρων σκηνών συναυλίας καλής ποιότητας με TUV στεγών SGS CE
| Κανονική προδιαγραφή: | 1*2m, 2*2m, 1.22*2.44m, 2.44*2.44m |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H): | όλο το μέγεθος μπορεί να προσαρμοστεί |
| Χρήση: | Γεγονός, έκθεση γαμήλιας διαφήμισης |
6082 τετραγωνικά συστήματα ζευκτόντων φωτισμού ζευκτόντων, γεγονότος και σταδίων αργιλίου
| μοντέλο: | Ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου SQS |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Η αποσπάσιμη ακρυλική Lectern εξέδρα μιλά τη στάση 1200mm καθαρίζει για τα πανεπιστήμια/τις εκκλησίες
| Υλικό ζευκτόντων: | Κράμα αργιλίου 6082-T6 |
|---|---|
| ο υψηλότερος: | 1200 χιλιοστά |
| Ο χαμηλότερος: | 1100mm |
Εξατομικεύσιμος αντιολισθητικός ζευκτόντων σκηνικών στεγών συνελεύσεων κοντραπλακέ πλαισίων αλουμινίου
| Διάσταση (L*W*H): | όλο το μέγεθος μπορεί να προσαρμοστεί |
|---|---|
| Χρήση: | Γεγονός, έκθεση γαμήλιας διαφήμισης |
| Υπηρεσία: | 24 ώρες |
Φ48×2 βαριά φόρτωση σωλήνων χάλυβα χιλ. κρεμαστρών ομιλητών σειράς ζευκτόντων στρώματος χιλ. 50x3
| Γεγονότα: | Έκθεση, συναυλία |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν στρώματος |
| Μέγεθος του σωλήνα: | 48.3mm |
Σωλήνας χάλυβα 50mm στρώματος μπουλονιών ανυψωτικό στάδιο πλαισίων ζευκτόντων 2x2 μ ευθύ με τις ρόδες
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν στρώματος |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 48.3mm |
| Μέγεθος του συστήματος ζευκτόντων: | Προσαρμοσμένη |
στάσεις ομιλητών ζευκτόντων στρώματος χάλυβα 48.3mm ασημένιες για τις υπαίθριες δραστηριότητες/τις αποδόσεις
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν στρώματος |
|---|---|
| μέγεθος σωλήνων: | 48.3mm |
| Υλικό: | Χάλυβα |


