Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ tuv aluminum stage platform ] αγώνας 136 προϊόντα.
Αντι-γλιστρούμενη κινητή αναδιπλούμενη πλατφόρμα σκηνής από χάλυβα για ξενοδοχεία μικρών συνεδριάσεων
| Πλακέτο: | Πυράντοχο και αντιολισθητικό επαγγελματικό κόντρα πλακέ |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Ύψος διευθετήσιμο: | - Ναι, ναι. |
μηχανοποιημένο πρότυπο περιστροφικό στάδιο 0.6m - 1.2m 380v που οργανώνει μηχανικό ηλεκτρικό πλατφορμών
| Υλικό: | Q195 χάλυβας |
|---|---|
| Μέγεθος: | L2000*W2000*H800 |
| Ύψος: | 0.61.2m |
Καλλιτεχνική περιστρεφόμενη και ανυψωτική διευθετήσιμη σκηνική πλατφόρμα σκηνικού Q195 χάλυβα
| Υλικό: | Q195 χάλυβας |
|---|---|
| Ύψος: | 0.61.2m που προσαρμόζονται |
| Μέγεθος: | L2000*W2000*H800/1200mm |
Υπαίθριο διπλώνοντας κοντραπλακέ 750kg απόδοσης σκηνικών πλατφορμών/ανώτατο φορτίο τετρ.μέτρου
| Υλικό φλογών: | Κράμα αργιλίου 6082-T6 |
|---|---|
| Πάχος φλογών: | 3 χιλιοστά |
| Υλικό κοντραπλακέ: | Απόδειξη πυρκαγιάς και αντιολισθητικό επαγγελματικό σκηνικό κοντραπλακέ |
Όλο το φορητό στάδιο αργιλίου εκτάσεων απλό συγκεντρώνει το στάδιο διευθετήσιμο
| ανταλλακτικά: | Επιτροπή πλαισίων & σταδίων |
|---|---|
| Πλαίσιο Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6 |
| Υλικό επιτροπής: | Υψηλός-η επιτροπή/το πλεξιγκλάς |
Το φορητό στάδιο Plattorm αργιλίου απλό συγκεντρώνει το σκηνικό διευθετήσιμο υπόγειο
| ανταλλακτικά: | Επιτροπή πλαισίων & σταδίων |
|---|---|
| Αποθήκευση: | συναρμολόγηση |
| Υλικό επιτροπής: | Υψηλός-η επιτροπή/το πλεξιγκλάς |
2019 προχωρημενότερο υψηλό - ποιότητα τέσσερα - στηλών στάδιο αργιλίου ύψους διευθετήσιμο
| Μέγεθος: | 1*1m, 1*2m |
|---|---|
| Ύψος: | H0.2*-0.8m |
| Προϊόν: | SDK001 δίπλωμα του σταδίου |
Ο φορητός στενός διάδρομος κραμάτων 6082-T6 παρουσιάζει στάδιο που διπλώνει τη σκηνική πλατφόρμα 18mm ο Μαύρος
| Υλικό φλογών: | Κράμα αργιλίου 6082-T6 |
|---|---|
| Υλικό κοντραπλακέ: | Απόδειξη πυρκαγιάς και αντιολισθητικό επαγγελματικό σκηνικό κοντραπλακέ |
| Ύψος: | 0.20.8m |
Ιδιαίτερα εκτελώντας την εισελκόμενη συνέλευση εύκολη να εγκαταστήσει το μικρό στάδιο αργιλίου
| Μορφή ζευκτόντων: | Πτυσσόμενα |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινο ή cOem |
| Χρήση: | Γεγονός, έκθεση γαμήλιας διαφήμισης |
Ο αργότερα η υψηλή απόδοση σώζει στον όγκο το ακρυλικό στρογγυλό στάδιο πλατφορμών του DJ
| Μορφή ζευκτόντων: | Πτυσσόμενα |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινο ή cOem |
| Χρήση: | Γεγονός, έκθεση γαμήλιας διαφήμισης |


