Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ spigot aluminium stage truss ] αγώνας 315 προϊόντα.
ISO 9001 ζευκτόν 6 βυσμάτων αργιλίου συστήματα σκηνικών ζευκτόντων γωνιών κιβωτίων τρόπων 290 * 290
| Κύριος σωλήνας: | 50x3mm |
|---|---|
| Σύνδεση: | Βύσμα |
| Ύψος: | 300mm |
Το μέταλλο που δένει την επίδειξη σκηνικών ζευκτόντων 450mm αυτόματη παρουσιάζει 18 μέτρα μέγιστης έκτασης
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 450mm |
| Μήκος: | 0.5M-4M |
10mm πάχους επίγεια υποστήριξη τμημάτων αργιλίου τοπ για όλο το ζευκτόν στυλοβατών
| Χρώμα: | αργύρου/μαύρο |
|---|---|
| Υλικό: | 6802-T6 κράμα αργιλίου |
| Μέγεθος: | Κατάλληλος για όλο το ζευκτόν στυλοβατών |
τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου 30cmx30cm, ασημένιο σκηνικό ζευκτόν αργιλίου μπουλονιών
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 400 X 400mm |
| Μήκος: | 0.5M-4M |
Ασημένιο 6082 T6 σκηνικό ζευκτόν αργιλίου αργιλίου τριγωνικό τετραγωνικό για τα υπαίθρια γεγονότα
| Σύνδεση:: | αργίλιο που καλύπτεται |
|---|---|
| Βάρος: | 6kg ανά μετρητή |
| Τύπος: | μπουλόνι |
Υπόβαθρο χάλυβα ζευκτόντων στρώματος δεσίματος ομιλητών για την υπαίθρια συναυλία
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν στρώματος |
|---|---|
| Πλεονέκτημα: | Σταύλος, κατάλληλος για το transsport |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένη |
Χάλυβας ζευκτόντων γεγονότος δεσίματος σκηνών υπαίθριος για το υπόβαθρο συναυλίας
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν στρώματος |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 48.3mm |
| Μέγεθος του συστήματος ζευκτόντων: | Προσαρμοσμένη |
Το ασημένιο χρώματος περιστροφής σκηνικό ζευκτόν αργιλίου κύκλων τετραγωνικό για τον ανταγωνισμό/το μεγάλο γεγονός παρουσιάζει
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινο, κίτρινο |
| Σχήμα: | κύκλος |
Σφαιρικό βυσμάτων διεθνές αργίλιο 6082 δεσίματος ζευκτόντων τοξοειδές
| Υλικό: | Διεθνές αργίλιο 6082 |
|---|---|
| Σχήμα: | Τοξοειδής |
| Χρώμα: | Ασήμι, κόκκινο, ο Μαύρος, ή προσαρμοσμένος |
Ζευκτόν επίδειξης βυσμάτων στεγών στάσεων ομιλητών
| μοντέλο: | Τετραγωνικό ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Χρήση: | ζευκτόν φωτισμού για τη διακόσμηση |


