Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ spigot aluminium stage truss ] αγώνας 315 προϊόντα.
290*290mm τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου 6082 T6 για τους εορτασμούς
| Διαμορφώστε το αριθ.: | SQS290 |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6061-T6 |
| Μέγεθος: | 290*290mm |
52x76 υπαίθρια Φ60×6 χιλ. ζευκτόντων βυσμάτων βαρέων καθηκόντων ανθεκτική σκληρότητα αργιλίου
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*3mm |
| Μέγεθος του συστήματος ζευκτόντων: | Προσαρμοσμένη |
Ασημένιο ζευκτόν σκηνικού φωτισμού συστημάτων στεγών αργιλίου βυσμάτων χρώματος για τη διακόσμηση
| μοντέλο: | ζευκτόν σκηνικών στεγών |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Χρήση: | ζευκτόν φωτισμού για τη διακόσμηση |
Αργιλίου σκηνών στεγών καμμμένο σκηνή σύστημα συναυλίας στεγών κύκλων ζευκτόντων ημι
| μοντέλο: | ζευκτόν σκηνικών στεγών |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Χρήση: | ζευκτόν φωτισμού για τη διακόσμηση |
Διάμετρος 42mm σωλήνων υλικών σκαλωσιάς σκηνικών ζευκτόντων στρώματος υποβάθρου συνήθειας
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν στρώματος |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 48.3mm |
| Μέγεθος του συστήματος ζευκτόντων: | Προσαρμοσμένη |
Επί παραγγελία ζευκτόν τριγώνων αλουμινίου ζευκτόντων κιβωτίων αλουμινίου χρώματος γύρω από το ζευκτόν
| Υλικό: | Διεθνές αργίλιο 6082 |
|---|---|
| όνομα: | Ζευκτόν αργιλίου, ζευκτόν 400mm |
| Χρήση: | όλα τα είδη γεγονότων |
1x1 σκηνικό ζευκτόν αργιλίου επίδειξης ποδιών για τα εσωτερικά υπαίθρια γεγονότα
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Τμήμα ζευκτόντων: | 1x1 πόδια |
| Μήκος: | 2- 13 πόδια |
Σωληνοειδής στέγη 500mm X 600mm ζευκτόντων φωτισμού ήπιου χάλυβα σωλήνων δοκών τριγώνων επίπεδη
| μοντέλο: | ζευκτόν σκηνικών στεγών |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Χρήση: | ζευκτόν φωτισμού για τη διακόσμηση |
Πτυσσόμενο στάδιο ζευκτόντων αργιλίου που δένει το σωλήνα 50×4 χιλ. για το βαρέων καθηκόντων πρόγραμμα γεγονότος
| Μέγεθος του ζευκτόντος: | 1-4M |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | Δίπλωμα του ζευκτόντος |
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
Ανθεκτικό ασήμι δεσίματος σκηνών συναυλίας σύνδεσης μπουλονιών ζευκτόντων αργιλίου τετραγωνικό
| Connector: | βίδα μπουλονιών |
|---|---|
| συσκευασία: | Χαρτοκιβώτιο πλαίσιο |
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |


