Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ spigot aluminium stage truss ] αγώνας 315 προϊόντα.
Φωτισμός στεγών συστημάτων σκηνικών ζευκτόντων αλουμινίου βυσμάτων 6082-T6
| Δέστε το αριθ.: | SQS5276 |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6/6061-T6 |
| Χρώμα: | Μαύρος, ασημένιος, ή προσαρμοσμένος |
Βαρύ φορτίο σκηνικών ζευκτόντων αλουμινίου φωτισμού δομών μέσων συνήθειας
| Διαμορφώστε το αριθ.: | SQS290 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082-T6/6061-T6 |
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
Το στάδιο αλουμινίου ζευκτόντων κιβωτίων αργιλίου δεσίματος δένει το πάχος 3mm
| μοντέλο: | Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος, ασημένιος, κόκκινος |
| Υλικό του ζευκτόντος: | Αργίλιο 6082-T6 |
Ζευκτόν σκηνών αλουμινίου κόμματος συναυλίας/ζευκτόν 287 βυσμάτων * 287 τετραγωνικός χιλ. που διαμορφώνεται
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μήκος: | 2m10m |
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινο, άσπρο |
Ελαφρύ σκηνικό ζευκτόν αργιλίου με τη σύνδεση βιδών βυσμάτων
| Πρότυπο: | Σκηνικό ζευκτόν |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T8 |
| Χρήση: | Ζευκτόν φωτισμού για τη διακόσμηση |
Σύστημα δομοστοιχείων από κράμα αλουμινίου Σπιγκότ δομοστοιχείο για εξωτερικές επιδόσεις
| Σχήμα αριθ.: | SQS287 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1m/2m/3m/4m |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm/50*2mm |
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου κύκλων υπαίθρια 0.5m - 4m ανά ζευκτόντα μετάλλων λαμπτήρων
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινο, πράσινος ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό του ζευκτόντος: | Αλουμίνιο |
| Σχήμα: | Χρηματοκιβώτιο |
Στάδιο ζευκτόντων κιβωτίων αργιλίου γενικού σκοπού που δένει τη διάμετρο Ø 50mm πάχους 3mm
| μοντέλο: | Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος, ασημένιος, κόκκινος |
| Υλικό του ζευκτόντος: | Αργίλιο 6082-T6 |
Επαγγελματική διάμετρος Ø 50mm σκηνικού δεσίματος συστημάτων ζευκτόντων κιβωτίων
| μοντέλο: | Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος, ασημένιος, κόκκινος |
| Υλικό του ζευκτόντος: | Αργίλιο 6082-T6 |
Επαγγελματικό σκηνικό δέσιμο συστημάτων ζευκτόντων κιβωτίων για το εσωτερικό γεγονός 500mm - 4000mm
| μοντέλο: | Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος, ασημένιος, κόκκινος |
| Υλικό του ζευκτόντος: | Αργίλιο 6082-T6 |


