Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ spigot aluminium stage truss ] αγώνας 315 προϊόντα.
αθλητισμός πάχους 3mm που συναντά το μαύρο κόκκινο Silve ζευκτόντων αλουμινίου
| μοντέλο: | Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος, ασημένιος, κόκκινος |
| Υλικό του ζευκτόντος: | Αργίλιο 6082-T6 |
Μικρός όγκος ζευκτόντων 20x14x8 χιλ. σκηνικών βυσμάτων δεσίματος αργιλίου συνήθειας
| μοντέλο: | Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος, ασημένιος, κόκκινος |
| Ιστορία εργοστασίων: | Πάνω από 15 έτη επαγγελματικής κατασκευής |
Ελαφρύ φορητό σύστημα φωτισμού σκηνής DJ
| Σχήμα αριθ.: | SQSB450 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1m/2m/3m/4m |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm/50*2mm |
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου για τον αθλητισμό που συναντιέται, ζευκτόν σκηνικού φωτισμού
| μοντέλο: | Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος, ασημένιος, κόκκινος |
| Υλικό του ζευκτόντος: | Αργίλιο 6082-T6 |
Βαρύ σύστημα 3mm διάμετρος Ø 50mm ζευκτόντων κιβωτίων αργιλίου πάχους για το υπαίθριο γεγονός
| μοντέλο: | Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος, ασημένιος, κόκκινος |
| Υλικό του ζευκτόντος: | Αργίλιο 6082-T6 |
Βαρύ σύστημα 3mm διάμετρος Ø 50mm ζευκτόντων κιβωτίων πάχους για το υπαίθριο γεγονός
| μοντέλο: | Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος, ασημένιος, κόκκινος |
| Υλικό του ζευκτόντος: | Αργίλιο 6082-T6 |
Μαύρο ασημένιο κόκκινο ζευκτόν 3mm αργίλιο 6082-T6 βυσμάτων φωτισμού πάχους
| μοντέλο: | Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος, ασημένιος, κόκκινος |
| Υλικό του ζευκτόντος: | Αργίλιο 6082-T6 |
Αλουμίνιο ασφάλειας γεγονότων που διπλώνει το ζευκτόν 50*4mm συνδετήρας βυσμάτων
| Τύπος: | Βαρύ ζευκτόν |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*4mm |
| Μέγεθος του ζευκτόντος: | 14m, 520 X 950 χιλ. |
Μαύρο 6082-T6 450mm μήκος 450x450mm ζευκτόντων 0.5-4M κιβωτίων αργιλίου
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρο |
| Έκταση: | 18m |
Βαρύ ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου/κόκκινο ζευκτόν αιθουσών χορού 12x18 τετραγωνικό εσωτερικά
| Σειρά: | Βαριά σειρά |
|---|---|
| Σύνδεση: | Βύσμα ή βίδα |
| Σχήμα: | Πλατεία |


