Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ spigot aluminium stage truss ] αγώνας 315 προϊόντα.
Υπαίθριο παιχνίδι Dragon Goal Post Truss Ζεστό αλουμινίου με μπουλόνια
| Ονομασία προϊόντος: | Σφαιρικό μετα ζευκτόν Μετα ζευκτόν στόχου Ζευκτόν εμβλημάτων Ανώτερο ζευκτόν Ζευκτόν επίδειξης οδη |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος ή ως απαιτήσεις σας |
Σύστημα και κιτ δοκών με μπουλόνια αλουμινίου
| Ονομασία προϊόντος: | Σφαιρικό μετα ζευκτόν Μετα ζευκτόν στόχου Ζευκτόν εμβλημάτων Ανώτερο ζευκτόν Ζευκτόν επίδειξης οδη |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρώμα: | Ασημί, μαύρο ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
1.7ft X 2.5ft αλουμινίου φωτισμού μεγάλη σειρά ποικιλίας ζευκτόντων γεγονότος ζευκτόντων υπαίθρια
| Προϊόν: | ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο 6082 T6 |
| Μορφή ζευκτόντων: | Τετράγωνο, στενόμακρο, τρίγωνο |
Βαρέων καθηκόντων τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου 12 ίντσας, βύσμα αργιλίου 6082-T6/ζευκτόν 300mm κύκλων μπουλονιών
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 300 X300 χιλ. |
| Κυκλικό μήκος: | 4 - 12 μέτρα |
Ανακυκλώνοντας το κοστούμι πύργων ανελκυστήρων επίδειξης βυσμάτων ζευκτόντων σκηνικών στεγών αργιλίου εύκολο εγκαταστήστε 12m - 30m
| όνομα: | Ζευκτόν αργιλίου σκηνικών στεγών |
|---|---|
| Πλεονέκτημα: | Ευκολία και διευκολυνμένη μεταφορά |
| Πρότυπο: | TUV πιστοποίηση, ISO9001 |
Δημιουργικό ανώμαλο μορφής σύστημα Pentagram σκηνικών ζευκτόντων αργιλίου τετραγωνικό/μορφή καρδιών
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 300 X300 χιλ. |
| Σχήμα: | Αστέρι, μορφή καρδιών, ανώμαλη μορφή (που προσαρμόζεται) |
Βαρέων καθηκόντων ασήμι ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου γεγονότων 520mm - 760mm ανθεκτικά
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*3mm |
| Μέγεθος του συστήματος ζευκτόντων: | Προσαρμοσμένη |
Διακοσμήσεων αργιλίου βυσμάτων ασήμι ζευκτόντων που προσαρμόζεται βαρέων καθηκόντων
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*3mm |
| Μέγεθος του συστήματος ζευκτόντων: | Προσαρμοσμένη |
Τετραγωνικά τμήματα ζευκτόντων Layher αργιλίου με το δίπλωμα του σκηνικού ζευκτόντος
| Προϊόν: | Ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου SQB 4560 |
|---|---|
| Υλικό σωλήνων: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Φορητό κινητό διπλώνοντας ζευκτόντων συστημάτων τετραγωνικό ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου πτυσσόμενο
| Τύπος: | Βαρύ ζευκτόν |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*4mm |
| Μέγεθος του ζευκτόντος: | 14m, 520 X 950 χιλ. |


