Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ spigot aluminium stage truss ] αγώνας 315 προϊόντα.
Ελαφρύς ασημένιος γάμος ξενοδοχείων ποδιών αργιλίου 10X10 ζευκτόντων γεγονότος συναυλίας
| Όνομα Προϊόντος: | Ζευκτόν γαμήλιου αργιλίου |
|---|---|
| Σειρά: | Ελαφριά σειρά |
| Σύνδεση: | Βύσμα ή βίδα |
Προσαρμοσμένο πτυσσόμενο τετραγωνικό αλουμίνιο που διπλώνει το ζευκτόν για το γεγονός συναυλίας
| Τύπος: | Βαρύ ζευκτόν |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*4mm |
| Μέγεθος του ζευκτόντος: | 14m, 520 X 950 χιλ. |
TUV πλαισιώνοντας ζευκτόν βυσμάτων πλαισίων έκθεσης στεγών σκηνικού δεσίματος 50m2 - 300m2
| μοντέλο: | Ζευκτόν αργιλίου σκηνικών στεγών |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | TUV,ISO9001 |
| Ζευκτόν ακτίνων: | 450x450mm |
Large Project Aluminum Roof Truss System Heavy Duty 520 X 760mm
| Υλικό: | Διεθνές αργίλιο 6082 |
|---|---|
| Ονομα: | Ζευκτόν αργιλίου, ζευκτόν στεγών σκηνών μουσικής |
| Χρήση: | Για την κατασκευή εμπορικών εκθέσεων, συναρμολόγηση καταστημάτων και σκηνή συναυλίας |
Βαρέων καθηκόντων μεγάλη απόδοση γεγονότος ζευκτόντων σκηνών συναυλίας αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*3mm |
| Μέγεθος του συστήματος ζευκτόντων: | Προσαρμοσμένος |
6082 σύστημα ζευκτόντων κιβωτίων αλουμινίου T6 για το υπαίθριο κόμμα εορτασμού
| Όνομα προϊόντων: | σύστημα ζευκτόντων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Αργίλιο 6082-T6/6061-T6 |
| Υλικό στεγών: | Καμβάς: Ειδικός στεγανοποιήστε 0.4mm παχιά, το ΛΟΓΟΤΥΠΟ τυπωμένων υλών και την εικόνα |
TUV το σκηνικό φως στέκεται τα ζευκτόντα Φ 50×3 χιλ. μετάλλων λαμπτήρων ζευκτόντων φωτισμού αλουμινίου
| Τύπος: | Σκάλα, τρίγωνο, τετράγωνο, κύκλος |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6082 |
| Χρώμα: | Φυσικό αργίλιο |
Κινούμενη ελαφριά στρογγυλή αργιλίου τετραγωνική κιβωτίων σύνδεση συγκόλλησης ζευκτόντων ασημένια μαύρη
| Υλικό του ζευκτόντος: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| μοντέλο: | Τετράγωνο αργιλίου/ζευκτόν κιβωτίων |
| Χρώμα του ζευκτόντος: | Φυσικός ασημένιος, μαύρος, κόκκινος ή προσαρμοσμένος |
Το αντιδιαβρωτικό 6082 T6 ζευκτόν 287mm 1000mm TUV/CE κιβωτίων Aliminum για το αυτοκίνητο παρουσιάζει
| μοντέλο: | Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό του ζευκτόντος: | Αργίλιο 6082-T6 |
| Χρώμα του ζευκτόντος: | Φυσικός ασημένιος, μαύρος, κόκκινος ή προσαρμοσμένος |
Φωτισμός TRB287mm-387mm σκηνικών ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου τριγώνων
| Σύνδεση:: | Αργίλιο που καλύπτεται |
|---|---|
| Βάρος: | 6kg ανά μετρητή |
| Τύπος: | Μπουλόνι |


