Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ spigot aluminium stage truss ] αγώνας 315 προϊόντα.
Ελαφρύ Ανυψωτικό Στάδιο Στέγης Αλουμινίου Στάδιο Πύργος δοκών
| Αριθμός Μοντέλου.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082-T6/6061-T6 |
| Σχήμα: | Κύκλος |
Το αλουμίνιο ζευκτόντων κιβωτίων ελαφρότητας δένει την κρεμώντας διακόσμηση εστιατορίων εξοπλισμού μουσικής
| μοντέλο: | Ζευκτόν τριγώνων αργιλίου |
|---|---|
| Σύνδεση: | Μπουλόνι/βύσμα |
| Σχήμα: | τρίγωνο |
T6 η στέγη ζευκτόντων κραμάτων αλουμινίου διακοσμεί το ζευκτόν κιβωτίων φωτισμού για υπαίθριο
| Διαμορφώστε το αριθ.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082-T6/6061-T6 |
| Μορφή: | Κύκλος |
Σύστημα ζευκτόντων βυσμάτων μπουλονιών Treliça αλουμινίου για το γεγονός επίδειξης
| μοντέλο: | αλουμίνιο στηριγμάτων |
|---|---|
| Σύνδεση: | Μπουλόνι/βύσμα |
| Σχήμα: | τρίγωνο |
Μεγάλη βαριά φόρτωση 450x600 χιλ. θαλάμων εμπορικών εκθέσεων μπουλονιών ζευκτόντων κιβωτίων αργιλίου γυμνασίων
| Υλικό: | Αργίλιο 6082 |
|---|---|
| Σύνδεση: | Βύσμα/μπουλόνι |
| χαρακτηριστικό: | χωρίς στέγη |
Το αυτοκίνητο γυμνασίων παρουσιάζει μπουλόνι ζευκτόντων κιβωτίων αργιλίου μπουλονιών για τη διακόσμηση
| Υλικό: | Αργίλιο 6082 |
|---|---|
| Σύνδεση: | Βύσμα/μπουλόνι |
| χαρακτηριστικό: | χωρίς στέγη |
Μεγάλο γεγονός 4m αλουμίνιο που διπλώνει το μετακινούμενο σύστημα πύργων ζευκτόντων ζευκτόντων
| Τύπος: | Βαρύ ζευκτόν |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*4mm |
| Μέγεθος του ζευκτόντος: | 14m, 520 X 950 χιλ. |
520 X 760 ζευκτόντα 6082 στεγών ΚΚ αλουμίνιο σύστημα στεγών ζευκτόντων έκτασης 12 - 30m ανώτατο
| Υλικό: | Διεθνές αργίλιο 6082 |
|---|---|
| όνομα: | Ζευκτόν αργιλίου, ζευκτόν στεγών σκηνών μουσικής |
| Χρήση: | Για την κατασκευή εμπορικών εκθέσεων, συναρμολόγηση καταστημάτων και σκηνή συναυλίας |
Το ελαφρύ αλουμίνιο έκθεσης προγράμματος καθήκοντος δένει τη σύνδεση βιδών
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6082 |
| Σχήμα: | Στενόμακρος, τετραγωνικός, στρογγυλός |
Καλύτερο πωλώντας βαρύ πλαίσιο ζευκτόντων σκηνικών στεγών φωτισμού βυσμάτων αργιλίου φόρτωσης
| μοντέλο: | Τετραγωνικό ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Χρήση: | ζευκτόν φωτισμού για τη διακόσμηση |


