Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ spigot aluminium stage truss ] αγώνας 315 προϊόντα.
Μεταφορτωτό σύστημα αλουμινίου με σύνδεση πρίζας για DJ Stage performance
| Αριθμός μοντέλου.: | SQS287 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1m/2m/3m/4m |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm/50*2mm |
Στέγες σκηνικών κυκλικές ζευκτόντων αργιλίου τόξων γεγονότων 290x290 χιλ. 6kg ανά μετρητή
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 290 X290 χιλ. |
| Κυκλικό μήκος: | 4 - 12 μέτρα |
Το κυκλικό Cabaret ζευκτόντων αργιλίου τετραγωνικό αστέρι διαμόρφωσε πέντε γωνίες/μορφή καρδιών
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 300 X300 χιλ. |
| Κυκλικό μήκος: | 4 - 12 μέτρα |
Κατάλληλο ασημένιο χρώμα ζευκτόντων μπουλονιών αργιλίου 6061 T6 για το γεγονός
| χρώμα: | Ο Μαύρος, ασήμι ή cOem |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
| Όνομα προϊόντων: | Τετραγωνικό ζευκτόν κραμάτων αργιλίου |
Ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου cOem 6061 για την έκθεση γεγονότος συναυλίας
| χρώμα: | Ο Μαύρος, ασήμι ή cOem |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
| Όνομα προϊόντων: | Τετραγωνικό ζευκτόν κραμάτων αργιλίου |
TUV τετραγωνικός σωλήνας στηριγμάτων στάσεων 20×2 χιλ. φωτισμού ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*3mm |
| Μέγεθος του συστήματος ζευκτόντων: | Προσαρμοσμένη |
Εσωτερικό υπαίθριο ελαφρύ ζευκτόν 387mm γεγονότων ασημένιο τετραγωνικό ζευκτόν βυσμάτων
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρο |
| Έκταση: | 16M |
290mm X 290mm συνδυασμένο ζευκτόν σχέδιο βυσμάτων αργιλίου μπουλονιών δομών πλαισίων
| μοντέλο: | SQT290 ζευκτόν μπουλονιών και βυσμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Καυτό δράκων σκηνικής κρεμώντας οθόνης μπουλονιών κράμα αλουμινίου ζευκτόντων στόχου μετα 6082
| όνομα προϊόντων: | Σφαιρικό μετα ζευκτόν Μετα ζευκτόν στόχου Ζευκτόν εμβλημάτων Ανώτερο ζευκτόν Ζευκτόν επίδειξης οδη |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος ή ως απαιτήσεις σας |
6082-T6 το αλουμίνιο δένει τα ασημένια εσωτερικά/υπαίθρια γεγονότα 387mm
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρο |
| Έκταση: | 16M |


