Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ spigot aluminium stage truss ] αγώνας 315 προϊόντα.
Εσωτερικό και υπαίθριο ελαφρύ ζευκτόν 387mm του DJ εκθεμάτων γεγονότων ασημένιο τετράγωνο
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρο |
| Έκταση: | 16M |
Άριστο ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου 6082 T6 ασημένιο για τις υπαίθριες/εσωτερικές δραστηριότητες
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινος |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
Ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου ζευκτόντων εκθεμάτων πρόσφατα 390mm για τα εσωτερικά ή υπαίθρια γεγονότα
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινος |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
| Έκταση: | 16 mm |
Νέος - το γεννημένο αλεξίπυρο ζευκτόν του DJ βυσμάτων αργιλίου σωλήνων για τη στάση έκθεσης χτίζει
| μοντέλο: | Ζευκτόν αργιλίου SQS 6076 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Υπαίθριο στάδιο 6081 προσαρμοσμένο ζευκτόν μέγεθος βυσμάτων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*3mm |
| Μέγεθος του συστήματος ζευκτόντων: | προσαρμοσμένος |
Ανοιχτό 30m Ανοιχτό δοκάρι από αλουμίνιο Ελαφριά δοκός κολόνας εξωτερικής σκηνής
| Προϊόν: | Ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο 6082 Τ6 |
| Μορφή ζευκτόντων: | Τετράγωνο, επίμηκες, τρίγωνο ή άλλο ακανόνιστο σχήμα |
Υψηλό ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου σκληρότητας για τη μεγάλη απόδοση γεγονότος
| Όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*3mm |
| Μέγεθος του συστήματος ζευκτόντων: | Προσαρμοσμένος |
Η ρόδινη/άσπρη κυκλική καρδιά βυσμάτων γαμήλιων ζευκτόντων διαμόρφωσε 4 - 6 μέρη
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 300 X300 χιλ. |
Cabaret γεγονότων Κόμματος ζευκτόντων στεγών αργιλίου το αστέρι διαμόρφωσε πέντε γωνίες
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 300 X300 χιλ. |
| Κυκλικό μήκος: | 4 - 12 μέτρα |
Δημιουργικό ζευκτόν Pentagram σκηνικού φωτισμού αργιλίου τετραγωνικό/μορφή καρδιών για το γάμο
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 300 X300 χιλ. |
| Σχήμα: | Αστέρι, μορφή καρδιών, ανώμαλη μορφή (που προσαρμόζεται) |


