Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ spigot aluminium stage truss ] αγώνας 315 προϊόντα.
Cabaret γαμήλιων γεγονότων κόμματος ζευκτόντων αργιλίου ανώμαλος κύκλος αστεριών που διαμορφώνεται
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 300 X300 χιλ. |
| Κυκλικό μήκος: | 4 - 12 μέτρα |
T6 μετα σύστημα ζευκτόντων στόχου αλουμινίου για την έκθεση συναυλίας
| Ονομασία προϊόντος: | Global Post Truss;Goal Post Truss; Banner Truss; Ζωωτικό Gentry ;Ζεστό οθόνης LED ; |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6 |
| Χρώμα: | Ασημί, μαύρο ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
387x387 ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου χιλ. σύστημα δεσίματος στεγών μήκους 0.5m - 4m
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
| Έκταση: | 16 mm |
Ζευκτόν τριγώνων βυσμάτων αργιλίου τριγώνων ακτίνα καθήκοντος 1.6ft - 13ft ελαφριά
| Κοινός: | Βύσμα |
|---|---|
| Βάρος: | 6kg ανά μετρητή |
| Σχήμα: | τρίγωνο |
Υπαίθρια ανθεκτική τετραγωνική ανύψωση ομιλητών αλουμινίου ζευκτόντων διπλώματος
| Τύπος: | Βαρύ ζευκτόν |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*4mm |
| Μέγεθος του ζευκτόντος: | 14m, 520 X 950 χιλ. |
ασημένιο χρώμα ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου 520mm - 760mm βαρέων καθηκόντων
| Όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*3mm |
| Μέγεθος του συστήματος ζευκτόντων: | Προσαρμοσμένος |
520 X 950Mm 20m έκτασης ανθεκτικός διπλώνοντας συνδετήρας βυσμάτων ζευκτόντων τριγωνικός
| Τύπος: | Βαρύ ζευκτόν |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*4mm |
| Μέγεθος του ζευκτόντος: | 14m, 520 X 950 χιλ. |
Βαρύ διπλώνοντας καθήκοντος τριγωνικό βύσμα 520 ζευκτόντων αργιλίου πτυσσόμενο * 950 χιλ.
| Τύπος: | Βαρύ ζευκτόν |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*4mm |
| Μέγεθος του ζευκτόντος: | 14m, 520 X 950 χιλ. |
Άσπρο τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου φωτισμού για το κυκλικό ζευκτόν φραγμών
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μορφή ζευκτόντων: | Τετράγωνο/τρίγωνο |
| Κυκλικό μήκος: | 4 - 12 μέτρα |
Τα προσαρμοσμένα συστήματα πύργων ζευκτόντων σκηνικών στεγών βυσμάτων μεγέθους διακοσμούν το φωτισμό
| Πρότυπο: | Σκηνή |
|---|---|
| Υπηρεσία: | 24 ώρες |
| Χρώμα: | Ασήμι ή cOem |


