Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ spigot aluminium stage truss ] αγώνας 315 προϊόντα.
Δημιουργικός ομιλητής που διπλώνει το κινητό τετράγωνο αλουμινίου ζευκτόντων 520 X 950 χιλ.
| Τύπος: | Βαρύ ζευκτόν |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*4mm |
| Μέγεθος του ζευκτόντος: | 14m, 520 X 950 χιλ. |
Μπουλονιών κύκλων καμμμένος φωτισμός αργιλίου τριγώνων ζευκτόντων αργιλίου τετραγωνικός
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μορφή ζευκτόντων: | Τετράγωνο/τρίγωνο |
| Κυκλικό μήκος: | 4 - 12 μέτρα |
μετα αργίλιο μπουλονιών 300x300 χιλ. 6082 βυσμάτων στάσεων φωτισμού ζευκτόντων ανώτερου στόχου 12m T6
| Μέγεθος: | όπως προσαρμόζεται |
|---|---|
| σύστημα ζευκτόντων: | 12m X 6m |
| Πλεονέκτημα: | Απλός, γρήγορα |
Ανακυκλώστε το ελαφρύ ζευκτόν αλουμινίου για τα γεγονότα προώθησης εκθέσεων
| Υλικό: | Διεθνές αργίλιο 6061 |
|---|---|
| Όνομα: | Ζευκτόν αργιλίου, ζευκτόν στεγών σκηνών μουσικής |
| Χρήση: | Για την κατασκευή εμπορικών εκθέσεων, συναρμολόγηση καταστημάτων και σκηνή συναυλίας |
Βύσμα 6082 T6 ελαφρύς κύκλος ακτίνων καθήκοντος ζευκτόντων τριγώνων αργιλίου
| Κοινός: | Βύσμα/μπουλόνι |
|---|---|
| Βάρος: | 6kg ανά μετρητή |
| Σχήμα: | Τετράγωνο/τρίγωνο |
6m εξωτερικό διαμέτρων μπουλονιών ζευκτόν φωτισμού αργιλίου κύκλων καμμμένο για το κόμμα/τη συναυλία
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μορφή ζευκτόντων: | Τετράγωνο/τρίγωνο |
| Κυκλικό μήκος: | 4 - 12 μέτρα |
Βαρύς συνδετήρας βυσμάτων ζευκτόντων αθλητικού αργιλίου σταδίων πτυχών
| Όνομα Προϊόντος: | Δίπλωμα του ζευκτόντος |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*4mm |
| Μέγεθος του ζευκτόντος: | 14m, 520 X 950 χιλ. |
Προσαρμοσμένος 6082 T6 τετραγωνικές γωνίες 2 τμημάτων ζευκτόντων αργιλίου τετραγωνική γωνία τρόπων
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| γωνία: | Προσαρμοσμένη |
| Μήκος: | 0.5M |
Η επίδειξη τοποθετεί σε ράφι το ζευκτόν σκηνικών στεγών για την υπαίθρια αλεξίπυρη μη σκουριά γεγονότων
| Υλικό: | Διεθνές αργίλιο 6082 |
|---|---|
| Όνομα: | Ζευκτόν αργιλίου, ζευκτόν στεγών σκηνών μουσικής |
| Χρήση: | Για την κατασκευή εμπορικών εκθέσεων, συναρμολόγηση καταστημάτων και σκηνή συναυλίας |
Αυτόματος παρουσιάστε μαύρο βύσμα αργιλίου που διπλώνει το ζευκτόν 520x950 χιλ. 20kg ανά μετρητή
| εφαρμογή: | Εξωτερική |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | Δίπλωμα του ζευκτόντος |
| Γεγονότα: | Η έκθεση, αυτόματη παρουσιάζει |


