Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ spigot aluminium stage truss ] αγώνας 315 προϊόντα.
Διπλώνοντας το βαρέων καθηκόντων διπλώνοντας βύσμα 19.8 X 39.4 ζευκτόντων ζευκτόντων κιβωτίων
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Μορφή ζευκτόντων: | Τετράγωνο, τρίγωνο |
| Ειδικότητα: | Κρεμώντας οθόνη των οδηγήσεων, ομιλητής και ύφασμα υποβάθρου |
Αυτοκινήτων ασήμι ζευκτόντων εκθέσεων διπλώνοντας γρήγορα ανώτατη έκταση TUV 20m - 36m
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινο, ή προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 520x470mm, 520x950mm, 600x1200mm |
Τετραγωνικό σύστημα ζευκτόντων φωτισμού κιβωτίων ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου 6061 για την απόδοση
| Διαμορφώστε το αριθ.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082-T6/6061-T6 |
| Μορφή: | Κύκλος |
Εσωτερικό σύστημα ζευκτόντων σκηνικών στεγών φωτισμού ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου T6
| Διαμορφώστε το αριθ.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082-T6/6061-T6 |
| Μορφή: | Κύκλος |
Αλουμινίου στόχου θέσεων ζευκτόντων των οδηγήσεων οθόνης μικρή μέση στάση φωτισμού στόχου μετα
| Υλικό ζευκτόντων: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
| Λειτουργία: | Κρεμώντας οθόνη των οδηγήσεων, ομιλητής arrey γραμμών και ύφασμα υποβάθρου |
Αλουμινίου στόχου των μετα οδηγήσεων ζευκτόντων οθόνης μικρή μέση στάση φωτισμού στόχου μετα
| Υλικό ζευκτόντων: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
| Λειτουργία: | Κρεμώντας οθόνη των οδηγήσεων, ομιλητής arrey γραμμών και ύφασμα υποβάθρου |
Ζευκτόν κιβωτίων βυσμάτων αργιλίου λεσχών συνήθειας για τον εσωτερικό φωτισμό
| Διαμορφώστε το αριθ.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082-T6/6061-T6 |
| Μορφή: | Κύκλος |
Σκηνή Συναυλίας Αλουμινένιο Κουτί Φωτιστικό Σύστημα Ζευκτών Διαμέτρου 15μ
| Αριθμός Μοντέλου.: | SOS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6 |
| Σχήμα: | Κύκλος |
Το μαύρο χρώμα 400mm*400mm καλυμμένο τετραγωνικό ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου για το αυτοκίνητο παρουσιάζει
| Υλικό: | Αργίλιο 6082 |
|---|---|
| Σύνδεση: | μπουλόνι |
| Χρώμα: | Μαύρος, ασημένιος, κόκκινος, κ.λπ. |
6082 T6 τετραγωνικό βύσμα συστημάτων ζευκτόντων σκηνικού φωτισμού αργιλίου 0.5m - 4m
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 290 X 290 χιλ. |
| Μήκος: | 0.5M-4M |


