Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ spigot aluminium stage truss ] αγώνας 315 προϊόντα.
Αυτόματος παρουσιάστε δίπλωμα των ζευκτόντων αργιλίου μαύρος κώδικας FT5295 10kg ανά μετρητή
| Όνομα Προϊόντος: | Δίπλωμα του ζευκτόντος |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*4mm |
| Μέγεθος του ζευκτόντος: | 14m, 520 X 950 χιλ. |
Τετραγωνικό αργίλιο διαμορφωμένο Λ 410×410 χιλ. ζευκτόντων βιδών του Thomas ελαφρύ
| Κώδικας: | SQB410A |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
| Τμήμα ζευκτόντων: | 410 X 410mm |
Ελαφρύ τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου ασφάλειας για την απόδοση κόμματος
| Προϊόν: | SQS287 ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου |
|---|---|
| υλικό σωλήνων: | 6061-T6 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
22m/80 αργιλίου τετραγωνικών μπουλονιών ζευκτόντων πόδια σταδίων συστημάτων 450x600 χιλ. για το σχολείο
| Χρώμα: | ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινος |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
| εφαρμογή: | θάλαμος, έκθεση, συναυλία, σκηνή |
τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου σκηνών 50*3mm για τα υπαίθρια γεγονότα, 3kg ανά μετρητή
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Τμήμα ζευκτόντων: | 300x 300 χιλ. |
| Μήκος: | 0.5M-4M |
Στέγη 6082 T6 τρίγωνο αργιλίου που διπλώνει το ζευκτόν για την υπαίθρια ασφάλεια 21.1kg γεγονότων
| Σύνδεση:: | αργίλιο που καλύπτεται |
|---|---|
| Βάρος: | 6kg ανά μετρητή |
| Τύπος: | Μπουλόνι/βύσμα |
Το κυκλικό ζευκτόν αργιλίου μπουλονιών κόμματος για Cabaret συναυλίας το αστέρι διαμόρφωσε πέντε γωνίες
| Διαμορφώστε το αριθ.: | TRS287 |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082/6061-T6 |
| Μέγεθος ζευκτόντων:: | 287*287 χιλ. |
Το αστέρι διαμόρφωσε πέντε γωνίες 6082 ζευκτόν αργιλίου T6 για το κόμμα
| Διαμορφώστε το αριθ.: | TRS287 |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082/6061-T6 |
| Μέγεθος ζευκτόντων:: | 287*287 χιλ. |
Η οργανώνοντας επίδειξη εκθεμάτων που διπλώνει το ζευκτόν 600x1200 χιλ. καθιστά αλεξίπυρος ανακύκλωσης
| μοντέλο: | Αργίλιο που διπλώνει το ζευκτόν |
|---|---|
| Κύριος σωλήνας ζευκτόντων: | Διάμετρος 60mm |
| Τύπος: | Βύσμα |
Αργίλιο που διπλώνει το στάδιο που διπλώνει το ελαφρύ 0.5m4m υπαίθριο στάδιο στεγών ζευκτόντων
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Μορφή ζευκτόντων: | Τετράγωνο, τρίγωνο |
| Ειδικότητα: | Κρεμώντας οθόνη των οδηγήσεων, ομιλητής και ύφασμα υποβάθρου |


