Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ spigot aluminium stage truss ] αγώνας 315 προϊόντα.
7M ο στόχος αργιλίου ταχυδρομεί το υπαίθριο σύστημα φωτισμού δεσίματος του DJ συστημάτων ζευκτόντων σκηνικού φωτισμού
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Πρότυπο: | TUV, ISO9001, CE |
| Σύνδεση: | Μπουλόνι ή βύσμα |
29 από το αργίλιο βυσμάτων κιβωτίων ζευκτόντων φωτισμού 29 βυσμάτων
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 290*290mm |
| Μήκος: | 0.5M-4M |
Οδηγήσεων οθόνης στόχου μετα ζευκτόντων στάση φωτισμού στόχου μετα για το τραγουδώντας στάδιο φραγμών σαλονιών
| Υλικό ζευκτόντων: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
| Λειτουργία: | Κρεμώντας οθόνη των οδηγήσεων, ομιλητής arrey γραμμών και ύφασμα υποβάθρου |
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου εκθεμάτων 290mm για τα εσωτερικά γεγονότα
| Διαμορφώστε το αριθ.: | SQS290 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο 6061-T6/6082-T6 |
| Κύριος σωλήνας: | Διάμετρος 50*3mm |
390 X 390 προσαρμοσμένο μήκους αργιλίου βυσμάτων σύστημα ζευκτόντων ζευκτόντων λαμπρό ασημένιο
| Προϊόν: | ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο 6082 T6 |
| Μορφή ζευκτόντων: | Τετράγωνο, στενόμακρος, τρίγωνο ή άλλη ανώμαλη μορφή |
6061 σύστημα 1m ζευκτόντων έκθεσης στεγών αργιλίου διάμετρος
| Διαμορφώστε το αριθ.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082-T6/6061-T6 |
| Μορφή: | Κύκλος |
Συνήθεια 6082 ελαφρύ ζευκτόν φωτισμού συστημάτων ζευκτόντων στεγών αργιλίου
| Διαμορφώστε το αριθ.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082-T6/6061-T6 |
| Μορφή: | Κύκλος |
Στροφή και ανύψωση αλουμινίου στροφή κύκλος δοχείο για μετακίνηση κεφαλής φως
| Υλικό: | αργίλιο 6061 t6 |
|---|---|
| Τμήμα δομοστοιχίας: | 400 X 400mm |
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
Τα ασημένια ζευκτόντα αλουμινίου συναυλίας με το μπουλόνι και το βύσμα συγκεντρώνουν τον τρόπο
| Connector: | Βύσμα μπουλονιών |
|---|---|
| συσκευασία: | Χαρτοκιβώτιο πλαίσιο |
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
Προσαρμοσμένο ζευκτόν ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου μεγέθους για το ενοίκιο και την πώληση
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*3mm |
| Μέγεθος του συστήματος ζευκτόντων: | Προσαρμοσμένη |


