Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ spigot aluminium stage truss ] αγώνας 315 προϊόντα.
Η ασημένια υπαίθρια έκθεση αυτόματη παρουσιάζει δίπλωμα του ζευκτόντος 50 * υλικό αλουμινίου 4mm
| εφαρμογή: | Εξωτερική |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | Δίπλωμα του ζευκτόντος |
| Γεγονότα: | Η έκθεση, αυτόματη παρουσιάζει |
Το πτυσσόμενο ζευκτόν 520mm*950mm εκθεμάτων βυσμάτων αργιλίου για το αυτοκίνητο παρουσιάζει
| εφαρμογή: | Βαρέων καθηκόντων πρόγραμμα |
|---|---|
| μοντέλο: | FT5295 |
| Γεγονότα: | Η έκθεση, αυτόματη παρουσιάζει |
Καλύτερα κινητά μπουλόνι ζευκτόντων αργιλίου 400mm τετραγωνικά τετράγωά/ζευκτόν βιδών
| Προϊόν: | Ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου SQB 400 |
|---|---|
| Υλικό σωλήνων: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
520x470 τα χιλ. που διπλώνουν το ζευκτόν FT5247 τριγώνων αργιλίου για το αυτοκίνητο παρουσιάζουν TOYOTA
| Όνομα Προϊόντος: | Δίπλωμα του ζευκτόντος |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*4mm |
| Μέγεθος του ζευκτόντος: | 1-4M |
100 πόδια αργιλίου που διπλώνει ασημένιο μαύρο υπαίθριο μεγαλύτερης έκτασης ζευκτόντων
| Όνομα Προϊόντος: | Δίπλωμα του ζευκτόντος |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*4mm |
| Μέγεθος του ζευκτόντος: | 14m, 520 X 950 χιλ. |
Το περιστρεφόμενο κυκλικό δέσιμο αργιλίου ζευκτόντων κρεμά τη στέγη - θόλοι/σφαίρες 8 μέρη
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 300 X300 χιλ. |
| Κυκλικό μήκος: | 18 μέτρα |
Αλεξίπυρος ελαφρύς φωτισμός ζευκτόντων σκηνικών στεγών αργιλίου
| Υλικό: | Διεθνές αργίλιο 6061 |
|---|---|
| Όνομα: | Ζευκτόν αργιλίου, ζευκτόν στεγών σκηνών μουσικής |
| Χρήση: | Για την κατασκευή εμπορικών εκθέσεων, συναρμολόγηση καταστημάτων και σκηνή συναυλίας |
Φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου αποδοτικότητα ύψους 0,2 - 0.8m που διπλώνει το στάδιο
| Υλικό πλαισίων: | Αργίλιο 6082 T6 |
|---|---|
| Σύνδεση: | roue |
| Υλικό κοντραπλακέ: | Απόδειξη πυρκαγιάς και αντιολισθητικό επαγγελματικό σκηνικό κοντραπλακέ |
τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου 400x400mm για την επίδειξη διακοσμήσεων/έκθεσης υποβάθρου
| Προϊόν: | Ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου SQB 400 |
|---|---|
| Υλικό σωλήνων: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
6061 τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου για την ένωση του ελαφριού ζευκτόντος κύκλων
| Προϊόν: | SQB300 ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου |
|---|---|
| υλικό σωλήνων: | 6061-T6 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |


