Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ spigot aluminium stage truss ] αγώνας 315 προϊόντα.
6082 T6 αλουμινίου ζευκτόντων τετραγωνικό ελαφρύ ζευκτόν στεγών δραστηριοτήτων σειράς υπαίθριο
| εφαρμογή: | θάλαμος, έκθεση, συναυλία, σκηνή |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
| Χρώμα: | ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινος |
Υπαίθριο ανθεκτικό ζευκτόν 287mm βυσμάτων αργιλίου εξωτερικό δέσιμο αργιλίου γεγονότος
| Σύνδεση:: | αργίλιο που καλύπτεται |
|---|---|
| Βάρος: | 6kg ανά μετρητή |
| Τύπος: | Βύσμα |
Κινητό τετράγωνο που διπλώνει το πτυσσόμενο ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου ομιλητών κόμματος ζευκτόντων
| Τύπος: | Βαρύ ζευκτόν |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*4mm |
| Μέγεθος του ζευκτόντος: | 14m, 520 X 950 χιλ. |
Δημιουργικός ομιλητής που διπλώνει το κινητό τετράγωνο αλουμινίου ζευκτόντων 520 X 950 χιλ.
| Τύπος: | Βαρύ ζευκτόν |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*4mm |
| Μέγεθος του ζευκτόντος: | 14m, 520 X 950 χιλ. |
Άσπρο ζευκτόν 50×3 χιλ. βυσμάτων αργιλίου για το εστιατόριο διακοπών παραλιών
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*3mm |
| Μέγεθος του συστήματος ζευκτόντων: | Προσαρμοσμένη |
ζευκτόν 300mm/βαρέων καθηκόντων κύκλων μπουλονιών διαμέτρων 6m εξωτερικό τετραγωνικό ζευκτόν 12 ίντσας
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 300 X300 χιλ. |
| Κυκλικό μήκος: | 4 - 12 μέτρα |
Το βαρέων καθηκόντων ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου CE ανθεκτικό συγκεντρώνει 24mc την ανώτατη έκταση
| Όνομα Προϊόντος: | Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου |
|---|---|
| Σειρά: | Βαριά σειρά |
| Μέγεθος του συστήματος ζευκτόντων: | Προσαρμοσμένη |
Μπουλονιών κύκλων καμμμένος φωτισμός αργιλίου τριγώνων ζευκτόντων αργιλίου τετραγωνικός
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μορφή ζευκτόντων: | Τετράγωνο/τρίγωνο |
| Κυκλικό μήκος: | 4 - 12 μέτρα |
Κόκκινο καμμμένο κύκλος αργιλίου τετραγωνικό ζευκτόν φωτισμού ζευκτόντων
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μορφή ζευκτόντων: | Τετράγωνο, τρίγωνο |
| Εξωτερική Διάμετρος: | 4m12m |
Υψηλό τριγωνικό αργίλιο φορτίων που διπλώνει το ζευκτόν/το πτυσσόμενο ζευκτόν κωνικά 520 * 950 χιλ.
| Τύπος: | Βαρύ ζευκτόν |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*4mm |
| Μέγεθος του ζευκτόντος: | 14m, 520 X 950 χιλ. |


