Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ spigot aluminium stage truss ] αγώνας 315 προϊόντα.
προσαρμοσμένο σύστημα σκηνικό υπόβαθρο δεσίματος αργιλίου έκθεσης έκτασης 12m
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*3mm |
| Μέγεθος του συστήματος ζευκτόντων: | Προσαρμοσμένη |
Το αλεξίπυρο ζευκτόν του DJ βυσμάτων αργιλίου σωλήνων για τη στάση έκθεσης χτίζει
| Πρότυπο: | SQS |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο, αργυροειδές ή αίτημα πελατών |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
Ο Μαύρος ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου φωτισμού μπουλονιών διάμετρος Ø 50mm 520kg 12m - 36m - ανώτατη φόρτωση 800kg
| Έκταση: | 1236m (προσαρμοσμένος) |
|---|---|
| Προϊόν: | Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου |
| Πάχος: | 60*5mm, 50*3mm |
Ζευκτόν φωτισμού του DJ ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου φωτισμού χρώματος για το πάρκο λεσχών
| Έκταση: | 1236m (προσαρμοσμένος) |
|---|---|
| Προϊόν: | Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου |
| Τύπος: | Μπουλόνι/βύσμα/δίπλωμα |
Ζευκτόν φωτισμού του DJ τριγώνων ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου φωτισμού χρώματος για το πάρκο λεσχών
| Έκταση: | 1236m (προσαρμοσμένος) |
|---|---|
| Προϊόν: | Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου |
| Τύπος: | Μπουλόνι/βύσμα/δίπλωμα |
6082 η θέση στόχου αλουμινίου T6 οδήγησε το σύστημα TUV ζευκτόντων στάσεων υφασμάτων οθόνης/υποβάθρου
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 400x400mm, 387mmx387mm, 287x287mm |
| εφαρμογή: | Γάμος, έκθεση, επιχείρηση, τελετή |
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου 520mm - 760mm για το γεγονός
| Όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*3mm |
| Μέγεθος του συστήματος ζευκτόντων: | Προσαρμοσμένος |
Το ζευκτόν φωτισμού αργιλίου συναυλίας cOem συγκεντρώνει γρήγορα
| Διαμορφώστε το αριθ.: | SQS290 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082-T6/6061-T6 |
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
Εξαγωνικό οκτάγωνο τετραγωνικό κυκλικό αργίλιο 300X300 χιλ. ζευκτόντων για τη συναυλία
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 300 X300 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
| Κυκλικό μήκος: | 4 - 12 μέτρα |
Η ρόδινη/άσπρη κυκλική καρδιά βυσμάτων γαμήλιων ζευκτόντων διαμόρφωσε 4 - 6 μέρη
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 300 X300 χιλ. |


