Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ spigot aluminium stage truss ] αγώνας 315 προϊόντα.
Στάδιο 6061 φωτισμού τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου για την έκθεση
| Χρώμα: | Ο Μαύρος, ασήμι ή cOem |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
| Όνομα προϊόντων: | Αργίλιο ελαφρύ μαύρο ζευκτόν Squre κορυφαίας ποιότητας/κιβωτίων |
Γεγονός 400mm 6082 T6 τετραγωνικός σωλήνας μπουλονιών 50×3 χιλ. ζευκτόντων αργιλίου 10kg ανά μετρητή
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 400 X 400mm |
| Μήκος: | 0.5M-4M |
6082 T6 τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου τριγώνων αργιλίου για το σύστημα δεσίματος στεγών
| Σύνδεση:: | αργίλιο που καλύπτεται |
|---|---|
| Βάρος: | 6kg ανά μετρητή |
| Τύπος: | μπουλόνι |
Γεγονός 400mm 6082 ασημένιος Μαύρος μπουλονιών 50×3 χιλ. ζευκτόντων αργιλίου ο τετραγωνικός
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 400 X 400mm |
| Μήκος: | 0.5M-4M |
Κρύο ή θερμό γαλβανισμένο 48.3 mm στρώμα δοχείο για μακροχρόνια προστασία
| Ονομασία προϊόντος: | στρώμα στρώσης |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Συνέδριο,Εκτέλεση,Διαφήμιση |
| Πιστοποίηση: | ISO |
TUV τετραγωνικό σύστημα δεσίματος στεγών TrussTriangle αργιλίου 500mm - 4000mm
| μέγεθος σωλήνων: | 50*3mm |
|---|---|
| Βάρος: | 6kg ανά μετρητή |
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
Περιστρεφόμενος γύρω από το ζευκτόν 11.5M το τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου για τη διευθετήσιμη ταχύτητα τσίρκων
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Τμήμα ζευκτόντων: | 500 X 500mm |
| Μήκος: | 3M ανά ζευκτόν |
Αργίλιο υψηλής πυκνότητας ζευκτόν 48.3mm στρώματος για την υπαίθρια συναυλία
| Όνομα προϊόντων: | στάδιο ζευκτόντων στρώματος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | συναυλία, απόδοση, διαφήμιση |
| Πιστοποίηση: | ISO |
520x470 πτυσσόμενη διάμετρος Ø60mm ζευκτόντων αργιλίου χιλ./ζευκτόντων βυσμάτων τριγώνων
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Μορφή ζευκτόντων: | τρίγωνο |
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 520x470mm |
520x950 πτυσσόμενο τρίγωνο 1055kg ζευκτόντων αργιλίου χιλ. - βάρος φόρτωσης 1898kg
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Μορφή ζευκτόντων: | τρίγωνο |
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 520x950mm |


