Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ spigot aluminium stage truss ] αγώνας 315 προϊόντα.
Σκηνικός εξοπλισμός φωτισμού αργιλίου
| εφαρμογή: | Κρεμώντας οδηγήσεων, ομιλητής, φωτισμός |
|---|---|
| Μέγεθος: | 50 mm |
| Υλικό: | αργίλιο 6082 T6 |
Σωλήνας ζευκτόντων 50×3 χιλ. βυσμάτων αργιλίου σκηνών στεγών συναυλίας που προσαρμόζεται
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*3mm |
| Μέγεθος του συστήματος ζευκτόντων: | Προσαρμοσμένη |
Τετραγωνικό προσαρμοσμένο ζευκτόν χρώμα αργιλίου μορφής επιστολών ανώμαλο για τα γεγονότα
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | Σύμφωνα με το αίτημά σας |
| Σχήμα: | Αστέρι, μορφή καρδιών, ανώμαλη μορφή (που προσαρμόζεται) |
Ενιαία επίδειξη Protable στάσεων φωτισμού Goalpost ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου συνδέσεων
| Αποτελέστε: | αλουμίνιο στηριγμάτων |
|---|---|
| Σχήμα: | Ενιαία ή διπλή σύνδεση |
| Χρήση: | Κρεμώντας οθόνη των οδηγήσεων, ομιλητής arrey γραμμών και ύφασμα υποβάθρου |
Ασημένιος ανθεκτικός ομιλητής αλουμινίου που διπλώνει το ζευκτόν για την έκθεση διαφήμισης
| Χρήση: | Γεγονός, έκθεση γαμήλιας διαφήμισης |
|---|---|
| Υπηρεσία: | 24 ώρες |
| Χρώμα: | ασήμι ή cOem |
Ανυψωτικό σύστημα 200kg πύργων ζευκτόντων - κράμα αργιλίου επίγειας υποστήριξης 500kg
| Υλικό: | Χάλυβα |
|---|---|
| Ανώτατο ύψος: | 6M |
| Ελάχιστο ύψος: | 2.2m |
Το τετραγωνικό αλουμίνιο 287/450/5276 μπουλόνι δένει τον κατακόρυφο υδροσωλήνα για τα διαφορετικά γεγονότα
| Connector: | βίδα μπουλονιών |
|---|---|
| συσκευασία: | Χαρτοκιβώτιο πλαίσιο |
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου πάχους 3.1mm, «ζευκτόν κιβωτίων βιδών 16 για το φωτισμό για το εσωτερικό υπαίθριο γεγονός
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 400 X 400mm |
| Μήκος: | 0.5M-4M |
Μετακινούμενος και ανθεκτικός ομιλητής που διπλώνει το βαρέων καθηκόντων προσαρμοσμένο λογότυπο ζευκτόντων
| Χρήση: | Γεγονός, έκθεση γαμήλιας διαφήμισης |
|---|---|
| Υπηρεσία: | 24 ώρες |
| Χρώμα: | ασήμι ή cOem |
τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου πάχους 3mm, «ζευκτόν κιβωτίων βιδών 16 για το φωτισμό
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 400 X 400mm |
| Μήκος: | 0.5M-4M |


