Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ spigot aluminium stage truss ] αγώνας 315 προϊόντα.
Το υπαίθριο τριγωνικό διπλώνοντας ζευκτόν προσάρμοσε τη γρήγορη εγκατάσταση πάχους 4mm
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 520x950mm, 520x470mm |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
| Πάχος του ζευκτόντος: | 4 mm |
Ελαφρύ αργίλιο γεγονότων που διπλώνει τη στέγη ζευκτόντων 0.5m - 4m για το υπαίθριο στάδιο
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Μορφή ζευκτόντων: | Τετράγωνο, τρίγωνο |
| Ειδικότητα: | Κρεμώντας οθόνη των οδηγήσεων, ομιλητής και ύφασμα υποβάθρου |
600x1200 χιλ. που διπλώνει το ζευκτόν
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Μορφή ζευκτόντων: | Πλατεία |
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 600x1200mm |
6082-T6 ζευκτόν αργιλίου που διπλώνει το βαρέων καθηκόντων πτυσσόμενο ζευκτόν 520 X 470mm ζευκτόντων κιβωτίων
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Μορφή ζευκτόντων: | Τετράγωνο, τρίγωνο |
| Ειδικότητα: | Κρεμώντας οθόνη των οδηγήσεων, ομιλητής και ύφασμα υποβάθρου |
36Meter βαρύ διπλώνοντας ζευκτόν 520x950mm δέσιμο αργιλίου τριγώνων
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 520x950mm |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
| Βύσμα: | Διάμετρος Ø60mm |
Αντιδιαβρωτικό αργίλιο που διπλώνει το εσωτερικό ζευκτόν εμπορικών εκθέσεων κόμματος ζευκτόντων
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Μορφή ζευκτόντων: | Τετράγωνο, τριγωνικό |
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 600x1200mm |
Το αντιδιαβρωτικά διπλώνοντας εσωτερικά κόμμα/το εμπόριο ζευκτόντων/παρουσιάζει δέσιμο αργιλίου
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Μορφή ζευκτόντων: | Τετράγωνο, τριγωνικό |
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 600x1200mm |
Περιστρεφόμενο λευκό κύκλων ζευκτόντων σκηνικού φωτισμού ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου μαύρο
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6 |
|---|---|
| Κύριος σωλήνας: | 50x3mm |
| Σωλήνας στηριγμάτων: | 25*3mm |
Εσωτερική ελαφριά ζευκτόντων στόχου μετα ξενοδοχείων διπλή σύνδεση στάσεων γαμήλιου αργιλίου ελαφριά
| Υλικό ζευκτόντων: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Σχήμα: | Ενιαία ή διπλή σύνδεση |
| Χρήση: | Κρεμώντας οθόνη των οδηγήσεων, ομιλητής arrey γραμμών και ύφασμα υποβάθρου |
Εσωτερικό συνεδρίασης Goalpost φωτισμού στάσεων σύστημα ζευκτόντων στόχου μετα
| Υλικό ζευκτόντων: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Σχήμα: | Ενιαία ή διπλή σύνδεση |
| Χρήση: | Κρεμώντας οθόνη των οδηγήσεων, ομιλητής arrey γραμμών και ύφασμα υποβάθρου |


