Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ truss square ] αγώνας 908 προϊόντα.
Φορητό ζευκτόν μπουλονιών σκηνικού φωτισμού που κρεμά το οδηγημένο ζευκτόν κιβωτίων οθόνης
| Διαμορφώστε όχι,: | TRB30-CT3M |
|---|---|
| Χρώμα: | Ο Μαύρος, ασήμι ή cOem |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
6061 ζευκτόν 300*300mm συναυλίας μπουλονιών φωτισμού αργιλίου τέσσερις δευτερεύοντες σωλήνες
| Αριθμός Μοντέλου,: | SQB30 |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο, ασημί ή OEM |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
Υπαίθριο φορητό φωτισμού ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου στάσεων τετραγωνικό για την επίδειξη των οδηγήσεων
| Διαμορφώστε το αριθ.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6 |
| Μορφή: | Τετράγωνο |
Προσαρμόστε το τετραγωνικό ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου χρώματος για την έκθεση συναυλίας
| Προϊόν: | Ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου SQB 300 |
|---|---|
| υλικό σωλήνων: | 6061-T6 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Τετραγωνικό σύστημα ζευκτόντων σκηνικών στεγών κραμάτων αργιλίου συνήθειας για τον ακουστικό εξοπλισμό
| Αριθμός Μοντέλου.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082-T6/6061-T6 |
| Μορφή: | κύκλος |
6061 τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου για την ένωση του ελαφριού ζευκτόντος κύκλων
| Προϊόν: | SQB300 ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου |
|---|---|
| υλικό σωλήνων: | 6061-T6 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Ασημένιο T6 σύστημα ζευκτόντων κιβωτίων σκηνικών στεγών ζευκτόντων αργιλίου τετραγωνικό
| Προϊόν: | SQB400 ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου |
|---|---|
| υλικό σωλήνων: | 6061-T6 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου μη σκουριάς πάχους 3mm για τη διαφήμιση επίδειξης
| Υλικό: | Διεθνές αργίλιο 6061 |
|---|---|
| Όνομα: | Ζευκτόν αργιλίου, ζευκτόν στεγών σκηνών μουσικής |
| Χρήση: | Για την κατασκευή εμπορικών εκθέσεων, συναρμολόγηση καταστημάτων και σκηνή συναυλίας |
Ανθεκτικό Αλουμίνιο τετραγωνικό δοχείο 6061 φωτιστικό δοχείο κρεμασμένο φως
| Προϊόν: | SQB4060 αλουμινένιο πηνίο βρόγχων |
|---|---|
| Υλικό σωλήνα: | 6061-T6 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Προσαρμόσιμη αλουμινένια τετραγωνική δορυφορική δορυφορική δορυφορική για εξωτερική διαφήμιση
| Υλικό: | Διεθνές αργίλιο 6061 |
|---|---|
| Ονομασία: | Ζευκτόν αργιλίου, ζευκτόν στεγών σκηνών μουσικής |
| Χρήση: | Για την κατασκευή εμπορικών εκθέσεων, συναρμολόγηση καταστημάτων και σκηνή συναυλίας |


