Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ truss square ] αγώνας 908 προϊόντα.
Εσωτερικό υπαίθριο ελαφρύ ζευκτόν 387mm γεγονότων ασημένιο τετραγωνικό ζευκτόν βυσμάτων
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρο |
| Έκταση: | 16M |
Διπλώνοντας το βαρέων καθηκόντων διπλώνοντας βύσμα 19.8 X 39.4 ζευκτόντων ζευκτόντων κιβωτίων
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Μορφή ζευκτόντων: | Τετράγωνο, τρίγωνο |
| Ειδικότητα: | Κρεμώντας οθόνη των οδηγήσεων, ομιλητής και ύφασμα υποβάθρου |
Ζευκτόν σκηνών αλουμινίου κόμματος συναυλίας/ζευκτόν 287 βυσμάτων * 287 τετραγωνικός χιλ. που διαμορφώνεται
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μήκος: | 2m10m |
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινο, άσπρο |
Ελαφρύ τετραγωνικό ζευκτόν σκηνικού αργιλίου X400 400 με την ισχυρή χωρητικότητα φορτίων
| Προϊόν: | Ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου SQB 400 |
|---|---|
| Υλικό σωλήνων: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου 400x400mm για την επίδειξη διακοσμήσεων/έκθεσης υποβάθρου
| Προϊόν: | Ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου SQB 400 |
|---|---|
| Υλικό σωλήνων: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Τετραγωνικοί στυλοβάτες πύργων ζευκτόντων αργιλίου Uplighting γεφυρών/τετραγωνικά ζευκτόντα σωληνώσεων
| Προϊόν: | Ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου SQB 4560 |
|---|---|
| Υλικό σωλήνων: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
6061 - T6 ζευκτόν κύκλων αργιλίου για τη διακόσμηση και το κινούμενο επικεφαλής φως ένωσης
| Διαμορφώστε όχι,: | TRB30-CT3M |
|---|---|
| χρώμα: | Ο Μαύρος, ασήμι ή cOem |
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
Ημι ζευκτόν εκθεμάτων συστημάτων ζευκτόντων στεγών κύκλων αργιλίου για την υπαίθρια συναυλία
| Διαμορφώστε όχι,: | TRB30-CT3M |
|---|---|
| Χρώμα: | Ο Μαύρος, ασήμι ή cOem |
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
Εσωτερική δομή ζευκτόντων φωτισμού σκηνικών κύκλων αργιλίου για το γεγονός
| Διαμορφώστε όχι,: | TRB30-CT3M |
|---|---|
| Χρώμα: | Ο Μαύρος, ασήμι ή cOem |
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
Δομή 300*300mm ζευκτόντων φωτισμού κύκλων αργιλίου βαρύ φορτίο
| Διαμορφώστε όχι,: | TRB30-CT3M |
|---|---|
| χρώμα: | Ο Μαύρος, ασήμι ή cOem |
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |


