Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ truss square ] αγώνας 908 προϊόντα.
Γεγονότος ελαφριά σκηνικών στεγών διάμετρος 50mm Globaltruss πύργων ζευκτόντων μέση
| Έκταση: | 12-34M |
|---|---|
| Δένω: | Διαφορετικό ζευκτόν |
| βάρος φόρτωσης: | Εξαρτηθείτε το ζευκτόν |
Το αντιδιαβρωτικό 6082 T6 ζευκτόν 287mm 1000mm TUV/CE κιβωτίων Aliminum για το αυτοκίνητο παρουσιάζει
| μοντέλο: | Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό του ζευκτόντος: | Αργίλιο 6082-T6 |
| Χρώμα του ζευκτόντος: | Φυσικός ασημένιος, μαύρος, κόκκινος ή προσαρμοσμένος |
Τετραγωνικό σύστημα δεσίματος σκηνών συναυλίας ζευκτόντων SQB300 μπουλονιών αργιλίου σκηνών συναυλίας
| Connector: | βίδα μπουλονιών |
|---|---|
| συσκευασία: | Χαρτοκιβώτιο πλαίσιο |
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου πάχους 3.1mm, «ζευκτόν κιβωτίων βιδών 16 για το φωτισμό για το εσωτερικό υπαίθριο γεγονός
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 400 X 400mm |
| Μήκος: | 0.5M-4M |
Περιστρεφόμενος γύρω από το ζευκτόν 11.5M το τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου για τη διευθετήσιμη ταχύτητα τσίρκων
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Τμήμα ζευκτόντων: | 500 X 500mm |
| Μήκος: | 3M ανά ζευκτόν |
Συναυλία 6082 - ζευκτόν κύκλων αργιλίου T6 για το κινούμενο επικεφαλής φως ένωσης
| Διαμορφώστε όχι,: | TRB30-CT3M |
|---|---|
| Χρώμα: | Ο Μαύρος, ασήμι ή cOem |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
τετραγωνικό σύστημα ζευκτόντων αργιλίου μπουλονιών βιδών 300mm για την πισίνα
| Διαμορφώστε το αριθ.: | SQB300 |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο, αργυροειδές ή αίτημα πελατών |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
Τετραγωνικό κιβώτιο αργιλίου φραγμών γωνιών μανικιών πύργων επίγειας υποστήριξης ζευκτόντων
| Υλικό: | 6082-T6 κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Πάχος: | 3mm |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Το εύρωστο βαρέων καθηκόντων τετραγωνικό ζευκτόν 50*40mm αργιλίου μπουλονιών ενισχύει Quadrate
| Προϊόν: | Ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου SQB 4560 |
|---|---|
| Υλικό σωλήνων: | 6061-T6 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Πλατεία Αλουμινίου Πλατεία Πλατεία Πραγματοποιήσεις Εκθέσεις Πραγματοποιήσεις Πραγματοποιήσεις Γάμων Συνέδριο Εσωτερικές ή Εξωτερικές Δραστηριότητες
| Σχήμα αριθ.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6/6082-T6 |
| Σχήμα: | Τετράγωνο |


