Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ truss square ] αγώνας 908 προϊόντα.
Ελαφριά τετραγωνική δομή από αλουμίνιο για εσωτερικές και εξωτερικές εκδηλώσεις
| προϊόν: | SQB300 ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό σωλήνων: | 6061-T6 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Υψηλής αντοχής τετραγωνική δομή από αλουμίνιο για ηλεκτρικό σύστημα ανελκυστήρα
| Υλικό: | αργίλιο 6061 t6 |
|---|---|
| Τμήμα δομοστοιχίας: | 400 X 400mm |
| Διάρκεια: | 0.5m4m |
Προσαρμόσιμη τετραγωνική θήκη από αλουμίνιο για τις ειδικές ανάγκες και απαιτήσεις σας
| Σχήμα αριθ.: | SQS290 |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6 |
| Σχήμα: | Τετράγωνο |
Οι παχιοί αργιλίου σκηνικού δεσίματος υλικού κατασκευής σκεπής Ολυμπιακοί Αγώνες γεγονότος ζευκτόντων μέσοι παρουσιάζουν
| Σειρά: | Ελαφριά, μέση, βαριά σειρά |
|---|---|
| Δένω: | αλουμίνιο στηριγμάτων |
| Διάμετρος του κύριου ζευκτόντος: | 50 mm |
305X305 τετραγωνική μορφή 648kg Λ συγκόλλησης μπουλονιών ζευκτόντων αργιλίου χιλ. Thomas
| συσκευασία: | Χαρτοκιβώτιο πλαίσιο |
|---|---|
| Connector: | βίδα μπουλονιών |
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
Ελαφρύ αργίλιο γεγονότων που διπλώνει τη στέγη ζευκτόντων 0.5m - 4m για το υπαίθριο στάδιο
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Μορφή ζευκτόντων: | Τετράγωνο, τρίγωνο |
| Ειδικότητα: | Κρεμώντας οθόνη των οδηγήσεων, ομιλητής και ύφασμα υποβάθρου |
Η οργανώνοντας επίδειξη εκθεμάτων που διπλώνει το ζευκτόν 600x1200 χιλ. καθιστά αλεξίπυρος ανακύκλωσης
| μοντέλο: | Αργίλιο που διπλώνει το ζευκτόν |
|---|---|
| Κύριος σωλήνας ζευκτόντων: | Διάμετρος 60mm |
| Τύπος: | Βύσμα |
Εσωτερικό και υπαίθριο ελαφρύ ζευκτόν 387mm του DJ εκθεμάτων γεγονότων ασημένιο τετράγωνο
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρο |
| Έκταση: | 16M |
Αργίλιο που διπλώνει το στάδιο που διπλώνει το ελαφρύ 0.5m4m υπαίθριο στάδιο στεγών ζευκτόντων
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Μορφή ζευκτόντων: | Τετράγωνο, τρίγωνο |
| Ειδικότητα: | Κρεμώντας οθόνη των οδηγήσεων, ομιλητής και ύφασμα υποβάθρου |
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου φωτισμού οδηγήσεων τετραγωνικό στενόμακρο τρίγωνο 12m - 30m
| Προϊόν: | Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό του ζευκτόντος: | Αλουμίνιο |
| Μορφή ζευκτόντων: | Τετράγωνο, στενόμακρο, τρίγωνο |


