Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ truss square ] αγώνας 908 προϊόντα.
τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου σκηνών 50*3mm για τα υπαίθρια γεγονότα, 3kg ανά μετρητή
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Τμήμα ζευκτόντων: | 300x 300 χιλ. |
| Μήκος: | 0.5M-4M |
Το αλεξίπυρο 300x300 χιλ. σύστημα ζευκτόντων μπουλονιών σκηνικού αργιλίου τετραγωνικό για τα γεγονότα παρουσιάζει
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Τμήμα ζευκτόντων: | 300x 300 χιλ. |
| Μήκος: | 0.5M-4M |
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου έκθεσης φωτογραφίας άνθρακα μαύρο για τα εσωτερικά γεγονότα
| Λογότυπο: | LEKIDA |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6082 |
| Σχήμα: | Τετράγωνο, στενόμακρος, κυλινδρικός ή προσαρμοσμένος |
Το ελαφρύ σύστημα 30 ζευκτόντων αργιλίου τετραγωνικό/ζευκτόντων συναυλίας * 2mm ενισχύει το σωλήνα
| μοντέλο: | Ζευκτόν βυσμάτων SQS |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
TUV 290 ανάβοντας πύργος ζευκτόντων στεγών αργιλίου για τη διακόσμηση γαμήλιου σκηνικού
| Προϊόν: | Ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου SQB 4560 |
|---|---|
| Υλικό σωλήνων: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Προσαρμοσμένο πτυσσόμενο τετραγωνικό αλουμίνιο που διπλώνει το ζευκτόν για το γεγονός συναυλίας
| Τύπος: | Βαρύ ζευκτόν |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*4mm |
| Μέγεθος του ζευκτόντος: | 14m, 520 X 950 χιλ. |
Κινητό τετράγωνο που διπλώνει το πτυσσόμενο ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου ομιλητών κόμματος ζευκτόντων
| Τύπος: | Βαρύ ζευκτόν |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*4mm |
| Μέγεθος του ζευκτόντος: | 14m, 520 X 950 χιλ. |
Δημιουργικός ομιλητής που διπλώνει το κινητό τετράγωνο αλουμινίου ζευκτόντων 520 X 950 χιλ.
| Τύπος: | Βαρύ ζευκτόν |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*4mm |
| Μέγεθος του ζευκτόντος: | 14m, 520 X 950 χιλ. |
520 X 950mm τετραγωνικό μέσο διπλώνοντας ζευκτόν για την έκθεση
| Τύπος: | Βαρύ ζευκτόν |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*4mm |
| Μέγεθος του ζευκτόντος: | 14m, 520 X 950 χιλ. |
Υπαίθριο παιχνίδι Dragon Goal Post Truss Ζεστό αλουμινίου με μπουλόνια
| Ονομασία προϊόντος: | Σφαιρικό μετα ζευκτόν Μετα ζευκτόν στόχου Ζευκτόν εμβλημάτων Ανώτερο ζευκτόν Ζευκτόν επίδειξης οδη |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος ή ως απαιτήσεις σας |


