Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ truss square ] αγώνας 908 προϊόντα.
Καλύτεροι πωλώντας προσαρμοσμένοι στρώματος ΚΚ στάσεων 520x1000 ομιλητών του DJ ζευκτόντων βαρέων καθηκόντων
| αλουμίνιο στηριγμάτων: | 6082-T6 αργίλιο |
|---|---|
| ζευκτόν στρώματος: | σωλήνας χάλυβα 48.3mm |
| Χρήση: | Υπαίθρια γεγονότα και προγράμματα |
Γεγονός 400mm 6082 ασημένιος Μαύρος μπουλονιών 50×3 χιλ. ζευκτόντων αργιλίου ο τετραγωνικός
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 400 X 400mm |
| Μήκος: | 0.5M-4M |
τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου πάχους 3mm, «ζευκτόν κιβωτίων βιδών 16 για το φωτισμό
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 400 X 400mm |
| Μήκος: | 0.5M-4M |
τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου 30cmx30cm, ασημένιο σκηνικό ζευκτόν αργιλίου μπουλονιών
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 400 X 400mm |
| Μήκος: | 0.5M-4M |
Εύκολο ζευκτόν αργιλίου ζευκτόντων σκηνικού υλικού κατασκευής σκεπής αποσύνθεσης για τις υπαίθριες δραστηριότητες παιχνιδιών
| Υλικό: | Διεθνές αργίλιο 6082 |
|---|---|
| όνομα: | Ζευκτόν στεγών σκηνών μουσικής |
| Κορυφή: | Με τη στέγη με τη σκηνή |
Βαριά φόρτωση 290mm ασφάλειας ζευκτόντων φωτισμού βυσμάτων έκθεσης αργιλίου τετραγωνική
| μοντέλο: | Ζευκτόν βυσμάτων SQS |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Ασφάλεια Αλουμινίου Σύνθετο Τρίχωμα Στάδιο Studio Lighting Truss Για συναυλίες
| Σχήμα αριθ.: | SQSB450 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1m/2m/3m/4m |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm/50*2mm |
Σύστημα δομοστοιχείων από κράμα αλουμινίου Σπιγκότ δομοστοιχείο για εξωτερικές επιδόσεις
| Σχήμα αριθ.: | SQS287 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1m/2m/3m/4m |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm/50*2mm |
Η βαριά έκθεση ζευκτόντων σκηνικών στεγών αργιλίου φωτισμού λέιζερ υπαίθρια παρουσιάζει 200mm - 1000mm
| Τύπος: | ζευκτόν σκηνικών στεγών |
|---|---|
| Αποτέλεσμα: | Προστασία |
| Μέγεθος του ζευκτόντος: | 2001000mm |
τετραγωνικά συστήματα ζευκτόντων αργιλίου βιδών 1m 2m 3m 250x250 χιλ. 3kg ανά μετρητή
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Τμήμα ζευκτόντων: | 250 X 250mm |
| Μήκος: | 0.5M-4M |


