Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ truss square ] αγώνας 908 προϊόντα.
Στάδιο ασημένιο Globaltruss φωτισμού του DJ ζευκτόντων ομιλητών Trangle ProSound
| Υλικό: | Ζευκτόν αργιλίου 6082-T6 |
|---|---|
| Χρώμα: | ασήμι ή προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογές: | Οποιοσδήποτε τύπος γεγονότων και παρουσιάζει |
Όρθιο ζευκτόν ομιλητών σειράς γραμμών/προσαρμοσμένο βαρέων καθηκόντων ζευκτόν 520x1000 χιλ.
| αλουμίνιο στηριγμάτων: | 6082-T6 αργίλιο |
|---|---|
| ζευκτόν στρώματος: | σωλήνας χάλυβα 48.3mm |
| Χρήση: | Υπαίθρια γεγονότα και προγράμματα |
Σύστημα 300x300 χιλ. των μαύρων εσωτερικών στρώματος ομιλητών ζευκτόντων αργιλίου οδηγήσεων φόρτωσης
| αλουμίνιο στηριγμάτων: | 6082-T6 αργίλιο |
|---|---|
| ζευκτόν στρώματος: | σωλήνας χάλυβα 48.3mm |
| Χρήση: | Υπαίθριος ή εσωτερικός |
Αδιάβροχη στάση ζευκτόντων ομιλητών αργιλίου που ενώνει στενά τον υπαίθριο φωνητικό εορτασμό συναυλίας
| Χρήση: | Η φωνητική συναυλία, εορτασμός, παρουσιάζει, σύγχρονο fancywork |
|---|---|
| Τύπος: | Ζευκτόν ομιλητών αργιλίου και χάλυβα |
| εφαρμογή: | εσωτερικός και υπαίθριος |
6082 τετραγωνική σκηνή συναυλίας μπουλονιών ζευκτόντων αργιλίου που δένει τον ασημένιο κώδικα SQB300
| Connector: | βίδα μπουλονιών |
|---|---|
| συσκευασία: | Χαρτοκιβώτιο πλαίσιο |
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
Το βαρέων καθηκόντων τετραγωνικό ζευκτόν σκηνικού αργιλίου βιδών για την υπαίθρια προώθηση παρουσιάζει
| Υλικό: | Αργίλιο 6082 |
|---|---|
| κοστούμι για: | Υπαίθριος, γυμνάσιο |
| Μέγεθος: | 520x1000x1000/2000/3000mm |
Καλύτεροι πωλώντας προσαρμοσμένοι στρώματος ΚΚ στάσεων 520x1000 ομιλητών του DJ ζευκτόντων βαρέων καθηκόντων
| αλουμίνιο στηριγμάτων: | 6082-T6 αργίλιο |
|---|---|
| ζευκτόν στρώματος: | σωλήνας χάλυβα 48.3mm |
| Χρήση: | Υπαίθρια γεγονότα και προγράμματα |
Γεγονός 400mm 6082 ασημένιος Μαύρος μπουλονιών 50×3 χιλ. ζευκτόντων αργιλίου ο τετραγωνικός
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 400 X 400mm |
| Μήκος: | 0.5M-4M |
τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου πάχους 3mm, «ζευκτόν κιβωτίων βιδών 16 για το φωτισμό
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 400 X 400mm |
| Μήκος: | 0.5M-4M |
τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου 30cmx30cm, ασημένιο σκηνικό ζευκτόν αργιλίου μπουλονιών
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 400 X 400mm |
| Μήκος: | 0.5M-4M |


