Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ truss square ] αγώνας 908 προϊόντα.
Ζωηρόχρωμο τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου βιδών 250x250mm 3kg ανά μετρητή ISO9001
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Τμήμα ζευκτόντων: | 250 X 250mm |
| Μήκος: | 0.5M-4M |
Τετραγωνικό ζευκτόν SQB300 μπουλονιών αργιλίου για το σύστημα δεσίματος σκηνών συναυλίας
| Connector: | βίδα μπουλονιών |
|---|---|
| συσκευασία: | Χαρτοκιβώτιο πλαίσιο |
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
6082-T6 το αλουμίνιο δένει τα ασημένια εσωτερικά/υπαίθρια γεγονότα 387mm
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρο |
| Έκταση: | 16M |
ζευκτόν 50*3mm κύριος σωλήνας 16m έκταση ISO9001 βυσμάτων αργιλίου 287mm
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρο |
| Έκταση: | 16M |
Μαύρο 6082-T6 450mm μήκος 450x450mm ζευκτόντων 0.5-4M κιβωτίων αργιλίου
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρο |
| Έκταση: | 18m |
Συναυλία 6082 - ζευκτόντα στεγών αλουμινίου T6 για το υπαίθριο μέγεθος συνήθειας σκηνών γεγονότος
| Υλικό: | Διεθνές αργίλιο 6082 |
|---|---|
| όνομα: | Ζευκτόν στεγών σκηνών μουσικής |
| Κορυφή: | Με τη στέγη με τη σκηνή |
Προσαρμοσμένο μεγέθους σκηνικών στεγών ζευκτόν βιδών υλικού κατασκευής σκεπής θόλων προώθησης γεγονότος ζευκτόντων υπαίθριο
| Υλικό: | Διεθνές αργίλιο 6082 |
|---|---|
| όνομα: | Ζευκτόν αργιλίου, ζευκτόν στεγών σκηνών μουσικής |
| Χρήση: | Για την κατασκευή εμπορικών εκθέσεων, συναρμολόγηση καταστημάτων και σκηνή συναυλίας |
6082 σύστημα ζευκτόντων κιβωτίων αλουμινίου T6 0.9ft - 3.3ft για το υπαίθριο κόμμα εορτασμού
| μοντέλο: | Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό του ζευκτόντος: | Αργίλιο 6082-T6 |
| Χρώμα του ζευκτόντος: | Φυσικός ασημένιος, μαύρος, κόκκινος ή προσαρμοσμένος |
Προσαρμοσμένο διαμορφωμένο ανθεκτικό ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου έκταση 12m - 30m για τα υπαίθρια γεγονότα
| Προϊόν: | Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό του ζευκτόντος: | Αλουμίνιο |
| Μορφή ζευκτόντων: | Τετράγωνο, στενόμακρο, τρίγωνο |
Κορυφαίας ποιότητας εσωτερικό βιδών μπουλονιών σύστημα ζευκτόντων αργιλίου τετραγωνικό με το φωτισμό στάσεων
| Προϊόν: | Ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου SQB 4560 |
|---|---|
| Υλικό σωλήνων: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |


