Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ truss square ] αγώνας 908 προϊόντα.
Συστήματα αλουμινίου για φωτισμό DJ με αντοχή στη διάβρωση
| Αριθμός μοντέλου.: | SQS287 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1m/2m/3m/4m |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm/50*2mm |
6061 T6 6082 Σύστημα αλουμινίου για την εκδήλωση θεατρικής σκηνής
| Αριθμός μοντέλου.: | SQS287 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1m/2m/3m/4m |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm/50*2mm |
Προσαρμόσιμο μήκος Διαθέσιμο για αλουμινένιο σπιγτόφραγμα OEM προσφέρεται
| Σχήμα αριθ.: | SQS290 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1m/2m/3m/4m |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Πολυσχιδές αλουμινένιο σπιγγάτο για εκδήλωση και μεταφορά
| Σχήμα αριθ.: | SQS287 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1m/2m/3m/4m |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm/50*2mm |
Προοπτική εξωτερική σκηνική σχεδίαση δομοστοιχείου / δομοστοιχείο spigot / δομοστοιχείο φωτισμού αλουμινίου
| Σχήμα αριθ.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6/6082-T6 |
| Σχήμα: | Τετράγωνο |
Σύστημα αλουμινίου με στερεά συνδέσμους και κωνικές καρφίτσες για εύκολη συναρμολόγηση
| Σχήμα αριθ.: | SQS287 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1m/2m/3m/4m |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm/50*2mm |
Νυχτερινό Κλαμπ Κύκλος Φωτισμός Τράσσος Μηχανή Τράσσος Ανύψωση σκηνής Φωτισμός Τράσσος
| Υλικό: | αργίλιο 6061 t6 |
|---|---|
| Τμήμα δομοστοιχίας: | 400 X 400mm |
| Διάρκεια: | 0.5m4m |
TUV το σκηνικό φως στέκεται τα ζευκτόντα Φ 50×3 χιλ. μετάλλων λαμπτήρων ζευκτόντων φωτισμού αλουμινίου
| Τύπος: | Σκάλα, τρίγωνο, τετράγωνο, κύκλος |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6082 |
| Χρώμα: | Φυσικό αργίλιο |
TUV μετα ομιλητής σειράς γραμμών ζευκτόντων στόχου για το μέσο γεγονός 3M - 30M έκταση
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Φυσικό αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος: | όπως προσαρμόζεται |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Απλός και γρήγορος |
28.7 από το ζευκτόν φωτισμού αργιλίου 28.7 βυσμάτων, ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου για τα γεγονότα
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 387*387mm |
| Μήκος: | 0.5M-4M |


