Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ truss square ] αγώνας 908 προϊόντα.
Μετακινούμενη περιστρεφόμενη οθόνη Στάβλος περιστροφής 360 μοίρες Κύκλος φωτισμού
| Υλικό: | αργίλιο 6061 t6 |
|---|---|
| Τμήμα δομοστοιχίας: | 300 X 300mm |
| Διάρκεια: | 0.5m4m |
Στροφή και ανύψωση αλουμινίου στροφή κύκλος δοχείο για μετακίνηση κεφαλής φως
| Υλικό: | αργίλιο 6061 t6 |
|---|---|
| Τμήμα δομοστοιχίας: | 400 X 400mm |
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
Ελαφρύ περιστρεφόμενο και ανυψωτικό αλουμινένιο δοχείο για DJ Booth και σκηνή παραστάσεων
| Υλικό: | αργίλιο 6061 t6 |
|---|---|
| Τμήμα δομοστοιχίας: | 400 X 400mm |
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
Η ρόδινη/άσπρη κυκλική καρδιά βυσμάτων γαμήλιων ζευκτόντων διαμόρφωσε 4 - 6 μέρη
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 300 X300 χιλ. |
Το διεθνές ζευκτόν σκηνικών στεγών συνήθειας εύκολο εγκαθιστά το αργίλιο που η ελαφριά έκθεση στάσεων ευρέως παρουσιάζει
| Υλικό: | Διεθνές αργίλιο 6082 |
|---|---|
| Μορφή ζευκτόντων: | Τετράγωνο, στενόμακρο, τρίγωνο |
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 2871000mm |
μετα αργίλιο μπουλονιών 300x300 χιλ. 6082 βυσμάτων στάσεων φωτισμού ζευκτόντων ανώτερου στόχου 12m T6
| Μέγεθος: | όπως προσαρμόζεται |
|---|---|
| σύστημα ζευκτόντων: | 12m X 6m |
| Πλεονέκτημα: | Απλός, γρήγορα |
Στάδιο ζευκτόντων κιβωτίων αργιλίου γενικού σκοπού που δένει τη διάμετρο Ø 50mm πάχους 3mm
| μοντέλο: | Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος, ασημένιος, κόκκινος |
| Υλικό του ζευκτόντος: | Αργίλιο 6082-T6 |
Το στάδιο αλουμινίου ζευκτόντων κιβωτίων αργιλίου δεσίματος δένει το πάχος 3mm
| μοντέλο: | Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος, ασημένιος, κόκκινος |
| Υλικό του ζευκτόντος: | Αργίλιο 6082-T6 |
Βαρύ σύστημα 3mm διάμετρος Ø 50mm ζευκτόντων κιβωτίων πάχους για το υπαίθριο γεγονός
| μοντέλο: | Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος, ασημένιος, κόκκινος |
| Υλικό του ζευκτόντος: | Αργίλιο 6082-T6 |
Επαγγελματική διάμετρος Ø 50mm σκηνικού δεσίματος συστημάτων ζευκτόντων κιβωτίων
| μοντέλο: | Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος, ασημένιος, κόκκινος |
| Υλικό του ζευκτόντος: | Αργίλιο 6082-T6 |


