Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ truss square ] αγώνας 908 προϊόντα.
Μαύρος εσωτερικός αυτόματος χρώματος παρουσιάζει υλικό αργιλίου ζευκτόντων T8-6082 μπουλονιών
| εφαρμογή: | Εξωτερική |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | Δίπλωμα του ζευκτόντος |
| Γεγονότα: | Η έκθεση, αυτόματη παρουσιάζει |
Σύστημα ζευκτόντων κιβωτίων αλουμινίου 290*290MM για τις σκηνικές δραστηριότητες
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6 |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος, ασημένιος, προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή: | Συναυλία, έκθεση, απόδοση, ζώνη του DJ, διαφήμιση εορτασμός επετείου Τελετή έναρξης Γάμος κ.λπ. |
Το ελαφρύ δέσιμο 520x1000 χιλ. ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου μπουλονιών για το αυτοκίνητο παρουσιάζει σε 4700kg μεγαλύτερη φόρτωση ασφάλειας
| Κύριος σωλήνας: | 50x3mm ενισχύουν |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6082 |
| Σχήμα: | Στενόμακρος, τετραγωνικός, στρογγυλός |
22m/80 αργιλίου τετραγωνικών μπουλονιών ζευκτόντων πόδια σταδίων συστημάτων 450x600 χιλ. για το σχολείο
| Χρώμα: | ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινος |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
| εφαρμογή: | θάλαμος, έκθεση, συναυλία, σκηνή |
υπαίθρια γεγονότα ζευκτόντων παραθύρων αργιλίου 520x1000mm που δένουν στον τύπο μπουλονιών
| Κύριος σωλήνας: | 50x3mm ενισχύουν |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6082 |
| Σχήμα: | Στενόμακρος, τετραγωνικός, στρογγυλός |
50x3mm ενισχύουν τα υπαίθρια γεγονότα ζευκτόντων παραθύρων αργιλίου δένοντας στον τύπο μπουλονιών
| Κύριος σωλήνας: | 50x3mm ενισχύουν |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6082 |
| Σχήμα: | Στενόμακρος, τετραγωνικός, στρογγυλός |
Ανθεκτικός ενισχύστε το σκηνικό ζευκτόν αλουμινίου συστημάτων ζευκτόντων κιβωτίων για την έκθεση προϊόντων
| μοντέλο: | Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος, ασημένιος, κόκκινος |
| Υλικό του ζευκτόντος: | Αργίλιο 6082-T6 |
Τριγωνικά ζευκτόντα ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου φωτισμού χρώματος για τη λέσχη/το πάρκο/το DJ
| Έκταση: | 1236m (προσαρμοσμένος) |
|---|---|
| Προϊόν: | ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου |
| Τύπος: | Μπουλόνι/βύσμα/δίπλωμα |
Περιστρεφόμενο ζευκτόν 2M ζευκτόν φωτισμού αργιλίου 4M 6M για τη διευθετήσιμη ταχύτητα λεσχών
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Τμήμα ζευκτόντων: | 250 X 250mm |
| Μήκος: | 0.5M-4M |
Ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου ζευκτόντων εκθεμάτων πρόσφατα 390mm για τα εσωτερικά ή υπαίθρια γεγονότα
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινος |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
| Έκταση: | 16 mm |


