Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ truss square ] αγώνας 908 προϊόντα.
Η έκθεση παρουσιάζει στο αργίλιο τετραγωνικό ζευκτόν 6082 βύσμα/μπουλόνι T6 ο φωτεινός ISO 9001
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μήκος: | 0.5M-4M |
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, χρυσός |
6082 - T6 κύκλος αργιλίου/στρογγυλό ζευκτόν για το κινούμενο επικεφαλής φως ένωσης
| μοντέλο: | Ζευκτόν κύκλων |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Χρήση: | ζευκτόν φωτισμού για τη διακόσμηση |
ζευκτόν φωτισμού αργιλίου 400mm μαύρο για την τηλεοπτική αγορά παραγωγής
| Διαμορφώστε το αριθ.: | SQB400 |
|---|---|
| Χρώμα: | Ο Μαύρος, ασήμι ή cOem |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
Κράμα αργιλίου ελαφρύ ασημένιο χρώμα ζευκτόντων 6061 στρώματος
| Υλικό: | Ζευκτόν σκηνικών στεγών κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα: | ασήμι ή ΚΑΕ |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 1.22*1.22 1.22*2.44 1*2 που προσαρμόζεται |
Συσκευές τροχιάς για ευέλικτη τροχιά τροχιάς γωνία βιβλίου κράμα αλουμινίου 6061-T6 τροχιάς γωνία μεντεσέ Sectio
| Υλικό: | Σύνθεση αλουμινίου 6061-T6 |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασημένιο / Μαύρο / Κόκκινο |
| Σύνδεση: | Σιδερένιο / Σπιγγάτο |
Στερεό και ανθεκτικό αλουμινένιο σφουγγάρι για τη μέγιστη ασφάλεια και άνεση
| Σχήμα αριθ.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6/6082-T6 |
| Σχήμα: | Τετράγωνο |
Πολυδιάστατη και ασφαλής αλουμινένια σφραγίδα για μουσικά φεστιβάλ και συναυλίες
| Σχήμα αριθ.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6/6082-T6 |
| Σχήμα: | Τετράγωνο |
Επικεφαλής κύκλος δοχείο ανύψωσης στάδιο αλουμινίου δοχείο ανθεκτικό
| Material: | 6061 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 400 x 400mm |
| Length: | Customized |
Υψηλής απόδοσης περιστρεφόμενη και ανυψωτική δομή για σταθερή και συνεπή
| Υλικό: | αργίλιο 6061 t6 |
|---|---|
| Τμήμα δομοστοιχίας: | 400 X 400mm |
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
Προσαρμοσμένο Αλουμινίου Bolt Light Truss περιστροφική και ανύψωση κύκλος Truss
| Υλικό: | αργίλιο 6061 t6 |
|---|---|
| Τμήμα δομοστοιχίας: | 400 X 400mm |
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |


