Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ truss square ] αγώνας 908 προϊόντα.
Μαύρο ασημένιο κόκκινο ζευκτόν 3mm αργίλιο 6082-T6 βυσμάτων φωτισμού πάχους
| μοντέλο: | Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος, ασημένιος, κόκκινος |
| Υλικό του ζευκτόντος: | Αργίλιο 6082-T6 |
αθλητισμός πάχους 3mm που συναντά το μαύρο κόκκινο Silve ζευκτόντων αλουμινίου
| μοντέλο: | Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος, ασημένιος, κόκκινος |
| Υλικό του ζευκτόντος: | Αργίλιο 6082-T6 |
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου για τον αθλητισμό που συναντιέται, ζευκτόν σκηνικού φωτισμού
| μοντέλο: | Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος, ασημένιος, κόκκινος |
| Υλικό του ζευκτόντος: | Αργίλιο 6082-T6 |
6082 οι θέσεις στόχου αλουμινίου T6 οδήγησαν το σύστημα ζευκτόντων στάσεων υφασμάτων οθόνης/υποβάθρου
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 400x400mm, 387mmx387mm, 287x287mm |
| εφαρμογή: | Γάμος, έκθεση, επιχείρηση, τελετή |
Εύκαμπτο κράμα αργιλίου γωνιών βιβλίων συναρμολογήσεων ζευκτόντων 6082 τμήμα αρθρώσεων γωνίας ζευκτόντων T6
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6 |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασημένιοι μαύρος/κόκκινο |
| Σύνδεση: | Βίδα/μπουλόνι/βύσμα |
Συσκευές υψηλής απόδοσης για δομικές δομές για ανώτερα έργα κατασκευής
| Δυνατότητα: | Υψηλής Ανθεκτικότητας και Μακροχρόνιας Διάρκειας |
|---|---|
| Συμφωνία: | Συμβατό με τα περισσότερα συστήματα τροχιάς |
| Πεδίο: | Ζευκτόν βυσμάτων |
Μικρός όγκος ζευκτόντων 20x14x8 χιλ. σκηνικών βυσμάτων δεσίματος αργιλίου συνήθειας
| μοντέλο: | Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος, ασημένιος, κόκκινος |
| Ιστορία εργοστασίων: | Πάνω από 15 έτη επαγγελματικής κατασκευής |
Περιστρεφόμενο τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου ζευκτόντων 2M 4M 6M για τη λέσχη, την επιτάχυνση και τη λειτουργία επιβράδυνσης
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Τμήμα ζευκτόντων: | 250 X 250mm |
| Μήκος: | 0.5M-4M |
προσαρμοσμένο σύστημα σκηνικών ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου 520mm X 760 ζευκτόν για τη δραστηριότητα φεστιβάλ
| Πάχος: | 60*5mm, 50*3mm |
|---|---|
| Προϊόν: | Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου |
| μάρκα: | LEDIKA |
Βαρύ ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου φόρτωσης Safty για το υπαίθριο πλαίσιο σκηνικών/γεγονότος βιδών
| μοντέλο: | Ζευκτόν αργιλίου SQS 5276 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |


