Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ truss square ] αγώνας 908 προϊόντα.
Ενιαίες ζευκτόν ομιλητών του DJ/στάσεις ομιλητών 12M ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου ύψους
| μοντέλο: | Ένα ζευκτόν ομιλητών |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6082 |
| Ανώτατο ύψος: | 12m |
Κρεμώντας σύστημα ζευκτόντων ομιλητών σειράς γραμμών του ISO ύψος 8 μέτρων ανώτατη φόρτωση 1,1 τόνου
| μοντέλο: | Ένα ζευκτόν ομιλητών |
|---|---|
| Ύψος: | 8m |
| Ανώτατο ύψος: | 12m |
6082-T6 αργίλιο «Α» 8 μέτρα ζευκτόντων ομιλητών για το υπαίθριο/εσωτερικό γεγονός
| αλουμίνιο στηριγμάτων: | 6082-T6 αργίλιο |
|---|---|
| Χρήση: | Υπαίθρια γεγονότα και προγράμματα |
| Επαγγελματική ζωή: | 10-15years |
Νέος - το γεννημένο αλεξίπυρο ζευκτόν του DJ βυσμάτων αργιλίου σωλήνων για τη στάση έκθεσης χτίζει
| μοντέλο: | Ζευκτόν αργιλίου SQS 6076 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Φορητό στάδιο 400mm X 400mm βυσμάτων αργιλίου ζευκτόν συστημάτων φωτισμού
| μοντέλο: | Ζευκτόν αργιλίου SQS 387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
290mm X 290mm συνδυασμένο ζευκτόν σχέδιο βυσμάτων αργιλίου μπουλονιών δομών πλαισίων
| μοντέλο: | SQT290 ζευκτόν μπουλονιών και βυσμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Ελαφρύ σκηνικό ζευκτόν αργιλίου με τη σύνδεση βιδών βυσμάτων
| Πρότυπο: | Σκηνικό ζευκτόν |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T8 |
| Χρήση: | Ζευκτόν φωτισμού για τη διακόσμηση |
Μεταφορτώσιμο εξωτερικό σκηνικό συναυλιών οροφή θήκη κράμα αλουμινίου μη σκουριά
| Υλικό: | Διεθνές αργίλιο 6061 |
|---|---|
| Ονομασία: | Ζευκτόν αργιλίου, ζευκτόν στεγών σκηνών μουσικής |
| Χρήση: | Για την κατασκευή εμπορικών εκθέσεων, συναρμολόγηση καταστημάτων και σκηνή συναυλίας |
Μεταφορτωτές δομές στέγης σκηνής με σχεδιασμό από κράμα αλουμινίου για έκθεση και προώθηση
| Υλικό: | Διεθνές αργίλιο 6061 |
|---|---|
| Ονομασία: | Ζευκτόν αργιλίου, ζευκτόν στεγών σκηνών μουσικής |
| Χρήση: | Για την κατασκευή εμπορικών εκθέσεων, συναρμολόγηση καταστημάτων και σκηνή συναυλίας |
Φωτισμός σκηνής Φωτισμός σκηνής για φωτισμό σκηνής DJ Φωτισμός με στέγη για συναυλία
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Ονομασία: | Ζευκτόν αργιλίου, ζευκτόν στεγών σκηνών μουσικής |
| Χρήση: | Για την κατασκευή εμπορικών εκθέσεων, συναρμολόγηση καταστημάτων και σκηνή συναυλίας |


