Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ truss square ] αγώνας 908 προϊόντα.
Ελαφρύ αλουμινένιο δοχείο με λειτουργία περιστροφής και ανύψωσης για εκδηλώσεις
| Υλικό: | αργίλιο 6061 t6 |
|---|---|
| Τμήμα δομοστοιχίας: | 400 X 400mm |
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
Μεγάλη χωρητικότητα φορτίου περιστρεφόμενη και ανυψωτική δομή για εξοπλισμό φωτισμού βαρέων περιστατικών
| Υλικό: | αργίλιο 6061 t6 |
|---|---|
| Τμήμα δομοστοιχίας: | 400 X 400mm |
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
Υψηλής αντοχής αλουμινίου περιστρεφόμενη και ανυψωτική δομή για γρήγορη και εύκολη συναρμολόγηση γεγονότων
| Υλικό: | αργίλιο 6061 t6 |
|---|---|
| Τμήμα δομοστοιχίας: | 400 X 400mm |
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
TUV πλαισιώνοντας ζευκτόν βυσμάτων πλαισίων έκθεσης στεγών σκηνικού δεσίματος 50m2 - 300m2
| μοντέλο: | Ζευκτόν αργιλίου σκηνικών στεγών |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | TUV,ISO9001 |
| Ζευκτόν ακτίνων: | 450x450mm |
1x1 σκηνικό ζευκτόν αργιλίου επίδειξης ποδιών για τα εσωτερικά υπαίθρια γεγονότα
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Τμήμα ζευκτόντων: | 1x1 πόδια |
| Μήκος: | 2- 13 πόδια |
Ζευκτόντα στεγών αλουμινίου θόλων ζευκτόντων υλικού κατασκευής σκεπής πυραμίδων με τα δευτερεύοντα φτερά
| μοντέλο: | Ζευκτόν αργιλίου σκηνικών στεγών |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | TUV,ISO9001 |
| Ζευκτόν ακτίνων: | 450x450mm |
29 από το αργίλιο βυσμάτων κιβωτίων ζευκτόντων φωτισμού 29 βυσμάτων
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 290*290mm |
| Μήκος: | 0.5M-4M |
6082 η θέση στόχου αλουμινίου T6 οδήγησε το σύστημα TUV ζευκτόντων στάσεων υφασμάτων οθόνης/υποβάθρου
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 400x400mm, 387mmx387mm, 287x287mm |
| εφαρμογή: | Γάμος, έκθεση, επιχείρηση, τελετή |
Ανθεκτικό τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου βυσμάτων μπουλονιών για το στάδιο/το γεγονός/τη διάσκεψη
| Προϊόν: | Ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου SQB 400 |
|---|---|
| Υλικό σωλήνων: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Επαγγελματικό κράμα αλουμινίου Circle Lighting Electric Lift Truss για κλαμπ
| Υλικό: | αργίλιο 6061 t6 |
|---|---|
| Τμήμα δομοστοιχίας: | 400 X 400mm |
| Διάρκεια: | 0.5m4m |


