Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ truss square ] αγώνας 908 προϊόντα.
Αλουμινένιο εξωτερικό σκηνικό δομή πλαισίου δομής οθόνης σκηνή για εκδήλωση
| υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Ονομασία: | Αλουμινένιο δοχείο, δοχείο οροφής μουσικής σκηνής |
| Χρήση: | Για την κατασκευή εκθεσιακών χώρων, τοποθέτηση εργοστασίων και σκηνή συναυλιών |
Το ανθεκτικό ζευκτόν ομιλητών στρώματος αργιλίου υπαίθριο παρουσιάζει με την ομαλή συγκόλληση 48.3mm σωλήνα χάλυβα
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Πρότυπο: | TUV |
| Διαθέσιμο μέγεθος: | 2x2x8m/όπως προσαρμόζεται |
Ισχυρή κατασκευή ακτίνων στρώματος ζευκτόντων ομιλητών σειράς γραμμών δεσίματος μετάλλων
| Γεγονότα: | Έκθεση, συναυλία |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν στρώματος |
| Μέγεθος του σωλήνα: | 48.3mm |
Αργίλιο DJ ζευκτόντων υλικού κατασκευής σκεπής σκηνών συναυλίας που δένει εσωτερικό 500kg - ανώτατη φόρτωση 4700kg
| Υλικό: | Διεθνές αργίλιο 6082 |
|---|---|
| όνομα: | Ζευκτόν αργιλίου, ζευκτόν στεγών σκηνών μουσικής |
| Χρήση: | Για την κατασκευή εμπορικών εκθέσεων, συναρμολόγηση καταστημάτων και σκηνή συναυλίας |
Εσωτερικό αλεξίπυρο αργίλιο ζευκτόντων σκηνικών στεγών βυσμάτων που δένει 16 βαθμούς σκληρότητας
| διαθέσιμες: | 0.54m |
|---|---|
| Υλικό ζευκτόντων: | Αργίλιο 6082 |
| Θέση φόρτωσης: | Guangzhou, Κίνα |
Σωλήνας χάλυβα 50mm στρώματος μπουλονιών ανυψωτικό στάδιο πλαισίων ζευκτόντων 2x2 μ ευθύ με τις ρόδες
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν στρώματος |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 48.3mm |
| Μέγεθος του συστήματος ζευκτόντων: | Προσαρμοσμένη |
Επί παραγγελία ζευκτόν τριγώνων αλουμινίου ζευκτόντων κιβωτίων αλουμινίου χρώματος γύρω από το ζευκτόν
| Υλικό: | Διεθνές αργίλιο 6082 |
|---|---|
| όνομα: | Ζευκτόν αργιλίου, ζευκτόν 400mm |
| Χρήση: | όλα τα είδη γεγονότων |
Ζευκτόν βιδών ζευκτόντων σκηνικών στεγών υλικού κατασκευής σκεπής θόλων προώθησης με τη στέγη θόλων
| Υλικό: | Διεθνές αργίλιο 6082 |
|---|---|
| όνομα: | Ζευκτόν αργιλίου, ζευκτόν στεγών σκηνών μουσικής |
| Χρήση: | Για την κατασκευή εμπορικών εκθέσεων, συναρμολόγηση καταστημάτων και σκηνή συναυλίας |
Βύσμα 6082 T6 ελαφρύς κύκλος ακτίνων καθήκοντος ζευκτόντων τριγώνων αργιλίου
| Κοινός: | Βύσμα/μπουλόνι |
|---|---|
| Βάρος: | 6kg ανά μετρητή |
| Σχήμα: | Τετράγωνο/τρίγωνο |
Το υπαίθριο γεγονός μεγάλο παρουσιάζει στη συναυλία ελαφρύ ζευκτόν προγράμματος καθήκοντος με τη σκηνή
| το στοιχείο: | Ζευκτόν & στάδιο & σκηνή |
|---|---|
| όνομα: | ζευκτόν σκηνικών στεγών |
| Μέγεθος: | custmoized |


